0
Menu

Dětský koutek Žena v autě na veletrhu Interbeauty

Dětský koutek Žena v autě na veletrhu Interbeauty

Datum: 22. 04. 2016 - 23. 04. 2016
Čas: 09:00 - 18:00

Místo: Výstaviště Holešovice

Dětský koutek opět na veletrhu Interbeauty Prague, tentokrát za podpory portálu ŽENA V AUTĚ. Pro návštěvnice veletrhu je připraveno v kontrastu s mumrajem u ostatních kosmetických stánků místo pro setkávání s chillout zónou a dětským koutkem, nebude chybět ani přebalovací a kojicí zóna. Na stánku si budou moci návštěvnice prohlédnout populární SUV Škoda Yeti a také si zasoutěžit a vyhrát zajímavé ceny od automobilky Škoda Auto, z obchodu Ženy sro, cestovní kanceláře Cestomilové nebo dětských hraček Zapf Creation.

Přijďte načerpat síly a inspiraci a popovídat si o vašich příbězích za volantem. Ukážeme vám, jak správně poutat dítě do dětské autosedačky. Pod záštitou projektu Bezpečné cesty je ve spolupráci s automobilkou Škoda Auto připraven workshop, jak bezpečněji řídit. Nebude chybět debata o cestování s dětmi. Díky portálu Ženy s.r.o. a společně s Cestomilkami se dozvíte, jak se připravit na cestu a kam vyrazit autem na dovolenou.

Právě teď můžete soutěžit o vůz Škoda Yeti na víkend a výlety do Paříže. A protože je Žena v autě partner kosmetického magazínu, nesmí chybět ani ceny v podobě laků na nehty od luxusní značky Sally Hansen! Všechny ceny budou slavnostně předány na veletrhu. Zúčastnit se soutěže o Škodu Yeti na víkend nebo zájezd do Paříže!

DĚTSKÝ KOUTEK – HLÍDÁNÍ DĚTÍ OD 2 LET ZDARMA

Chcete se účastnit programu a soutěží Ženy v autě? Prohlédnout si nabídku vystavovatelů, nerušně nakoupit či shlédnout program na pódiu? Svěřte nám své ratolesti do hlídacího koutku. Máme připraveny zajímavé stavebnice, výrobu vlastního papírového autíčka či zábavně naučnou počítačovou hru od Škodovky. Jsem tu pro vás ve čtvrtek i pátek v levém křídle hned u vstupu do haly.

 

Těšíme se na vás.

 

Detaily k veletrhu naleznete ZDE
interb

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě