0
Menu

Dětský koutek ROSSMÁNEK na Ženy sobě – Equal Pay Day 2018

Dětský koutek ROSSMÁNEK na Ženy sobě - Equal Pay Day 2018

Datum: 14. 04. 2018
Čas: 08:30 - 17:30

Místo: Clarion Congress Hotel Prague

Nezisková organizace Business & Professional Women pořádá již 9. ročník nejnavštěvovanější pracovně zážitkové konference v Česku – Equal Pay Day – Ženy sobě.  Akce pomáhá ženám rozvíjet jejich samostatnost a dovednosti, podporuje jejich sebevědomi. Inspiruje ženy k cestě mimo komfortní zónu, aby byly schopné pustit se do plnění svých snů.

Zažijte neopakovatelné dva dny plné ženské energie, silných profesních i životních příběhů a networkingu. Obohatíte se o zkušenosti jiných a stanete se součástí podpůrné komunity zajímavých žen a mužů.  Konference představuje ženské vzory na základě sdílení jejich příběhů a profesních strategií.

Konference Ženy sobě každým rokem graduje a strhává na sebe velkou pozornost nejen v médiích, ale i mezi ženami, které pracují na svém osobním rozvoji. Jste na rozcestí? Přijďte si pro pořádnou dávku inspirace. Na vaše otázky vám pomohou najít odpovědi odbornice na různé oblasti i naše mentorky – úspěšné ženy z českého byznysu a mimořádné osobnosti. Poznáte zajímavé a inspirující ženy, navážete nové kontakty a také se skvěle pobavíte. Získáte příležitost pro prezentaci sebe nebo své firmy, nahlédnete do oblastí, se kterými jste se zatím setkaly jen okrajově. 

Na páteční konferenci (13. dubna) se budeme bavit o penězích.  Možná jste také byla vychována v tom duchu, že se o penězích nemluví. My si myslíme, že o nich mluvit musíme. Rozdíl mezi platy mužů a žen je u nás druhý největší v EU – téměř 23 % a jsou to právě ženy a děti, koho nejčastěji ohrožuje chudoba. 

V sobotu (14. dubna) se můžete inspirovat od mentorek a ostatních zapojených žen u mentoringových kulatých stolů. Vaše děti mezitím zabavíme v Rossmánkově dětském koutku.

I letos bude organizace Business and Professional Women podporovat maminky na mateřské a rodičovské dovolené, pro které připravila vstupenky na mentoring zdarma. Pro bližší informace pište.

 

11169806_852107038196095_4922017498499473753_n

DĚTSKÝ KOUTEK ROSSMÁNEK pod garancí Baby Office

sobota 14.dubna 8:30-17:30 hod.:

V sobotu 14. dubna během mentoringu můžete vzít své děti na akci s sebou. V dětském koutku ROSSMÁNEK pohlídáme vaše děti a nabídneme zázemí pro kojení i přebalování.

Pro děti zajišťujeme hlídání s tvůrčí dílnou a programem – tancování, deskové hry, soutěže.

Hlídáme děti od 2 let (mladší po dohodě) – pro rezervaci místa prosíme o vyplnění formuláře níže.

Dětem doporučujeme do koutku přezutí, pití a svačinu. Na oběd chodí děti s rodiči.

Děti lze přivést na celý den nebo jen pár hodin dle potřeby.

Dětský koutek podporuje společnost ROSSMANN, spol. s r. o.  – vstup ZDARMA, registrace níže.

 

DOPLŇKOVÝ PROGRAM V DĚTSKÉM KOUTKU ROSSMÁNEK:

 

11 – 12 hod.  KREATIVNÍ MUZICÍROVÁNÍ

Zveme děti na společné muzicírování s Vlaďkou z PlayDay!

V tomto programu jsou zapojeny prvky muzikoterapie – hluboké vnímání hudby, vyjadřování pocitů z hudby tancem či malbou, hudební a hudebně – pohybové hry, nácvik písní, výuka hry na klavír a využití rytmických nástrojů (bubínků, dřívek, trianglů apod.).

Vlaďka je profesionální hudebnice a lektorka. Hraje a učí hru na klavír a na cimbál.

Čas konání: od 11 do 12 hod. = 60 minut (doporučujeme přijít dříve, aby se děti adaptovaly a maminky si mohli užít svůj program).Vstup zdarma. Účast na programu je dobrovolná.

 

 

15 – 16:30 hod. ART JÓGA

Hravá jóga aneb radost z pohybu, síly dechu a probuzených smyslů. Vyzkoušíme si zpívání mantry Óm, prstové mudry pro děti, zajógujeme si na téma „Jak si uděláme naši Zeměkouli“ a vyzdobíme si mandaly plné dobrých přání. Na závěr si pohrajeme s vůněmi aromaterapie Lali, navržené speciálně pro děti, a vyzkoušíme si zvonkohru Koshi. Co nás čeká: Budeme tvořit v pohybu, povídat si, dýchat a relaxovat. Kája se věnuje józe profesionálně od roku 2005 a je certifikovanou instruktorkou dětské jógy. „Jóga s dětmi mi do života přináší lehkost, radost, bezprostřednost, naslouchání a větší citlivost. Pohyb je dětskou přirozeností a jasnou formou vyjádření radosti ze života. Baví mě nabízet dětem z mého pohledu zábavné, smysluplné a funkční návody a metody, jak pohyb vést a vnímat u toho své tělo, jak pohyb vnitřně prožívat a vnímat u toho své pocity a jak následně pohyb využívat v nejrůznějších životních situacích. To je pro mě dětská jóga.“

REZERVACE HLÍDÁNÍ DĚTÍ – prosíme o registraci na sobotu 14. dubna. Do poznámky prosím uveďte:

 • Počet míst = počet dětí
 • Vaše kontakty:
  • Jméno
  • Telefon
  • E-mail
 • Komentář:
  • jméno dítěte
  • věk dítěte (hlídáme od 2 let a mladší v případě volné kapacity)
  • datum a čas pobytu v koutku

 

 

Rezervace

Tato akce je již plně obsazena.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě