EN
0
Menu

Konference Ženy v byznysu

Konference Ženy v byznysu

Datum: 08. 10. 2020 - 09. 10. 2020
Čas: 09:00 - 17:30

Místo: PwC Česká republika

Konference proběhne on-line, workshopy a networking se přesouvají na listopad – doufejme 🙂

Konference Ženy v byznysu je určena všem ženám, které se chystají podnikat, podnikají nebo pracují na volné noze. Díky workshopům, přednáškám a diskuzím budou mít možnost získat praktické know-how, inspiraci a podporu od ostatních účastníků.

Co na vás čeká? Ve čtvrtek odpoledne je na programu konference spojená s networkingem. Budete mít příležitost navázat kontakty s ostatními, dozvědět se něco nového a nechat se namotivovat osobními i pracovními příběhy jak řečníků, tak návštěvníků.

Páteční program začíná v 9:00 a bude nabitý intenzivními workshopy. Experti na marketing, finance, podnikání a osobní produktivitu a další vytvořili program, který předá návštěvníkům co nejvíce vědomostí, dovedností a hlavně je naučí využívat nově získané poznatky v praktickém životě.

Bližší informace o akci.

Dětský koutek Rossmánek pod patronací Baby Office

Dětský koutek bude k dispozici po dobu konání workshopů a networkingu. Pohlídáme zde děti od 2 let, mladší po vzájemné dohodě.

Děti budou mít možnost vyzkoušet chytré hračky, které rozvíjí jejich poznávací schopnosti. Budou malovat, vyrábět, sportovat a hrát si.

V případě zájmu se, prosím, registrujte, do poznámky uveďte počet a věk dětí.

 

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě