0
Menu

Dětský koutek ROSSMÁNEK na akci Sporťáček 2015 Brno

Dětský koutek ROSSMÁNEK na akci Sporťáček 2015 Brno

Datum: 12. 09. 2015
Čas: Celý den

Místo: Areál Hněvkovského

Jak zjistíte, jestli to vašemu dítěti půjde líp s pukem, raketou, nebo jestli ho to třeba náhodou netáhne do vody na kajak? Necháte ho všechno si zkusit. Necháte ho samotného přijít na to, že sport je radost, vyberete, co ho baví. V království sportů na Sporťáčku!

Projekt Sporťáček je určen především dětem z mateřských a základních škol. Na jednom místě se představí jednotlivé sporty tak, aby se děti mohly nejen podívat, ale také si sporty v maximální možné míře vyzkoušet. Rodiče mohou poznat konkrétní kluby a trenéry, kterým svoje děti svěří. Zároveň tento projekt umožňuje dětem a rodičům získat cenné informace o všem, co ke sportování patří. Na místě je k dispozici fyzioterapeut, sportovní lékař a psycholog.

Na návštěvníky festivalu čekají rozhovory s významnými osobnostmi nejen ze světa sportu, autogramiády, exhibiční vystoupení a další aktivity.

Více o akci najdete na http://www.sportacek.cz/ a https://www.facebook.com/sportacek

Nejdůležitější je pro nás spokojené dítě, které si na festivalu Sporťáček najde svůj sport, kterému se bude nadále věnovat.

Na akci pro vás realizujeme DĚTSKÝ KOUTEK ROSSMÁNEK, kde najdete:

  • Dětský, relaxační a kojicí koutek pro rodiče s dětmi
  • Sportovní hry pro předškoláky a mladší školáky – opičí dráha a herní prvky

V našem dětském koutku si můžete společně s dětmi odpočinout v relaxační zóně a využít zázemí pro kojení i přebalování (jednorázové plenky zdarma). K dispozici bude mikrovlnná trouba pro ohřev kojenecké stravy.

Dětský koutek podporuje společnost ROSSMANN, spol. s r. o.

 

logo-rossmanek

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě