0
Menu

Dětský koutek na Vodafone You Fest

Dětský koutek na Vodafone You Fest

Datum: 30. 09. 2017
Čas: 11:00 - 21:00

Místo: Výstaviště Holešovice

Druhý ročník Vodafone YOU FEST se blíží a BABY OFFICE bude u toho!
Jedinečné spojení hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu a fresh food festivalu pod jednou střechou Průmyslového paláce. To je babí léto na Vodafone YOU FEST, který přináší Prima COOL a ÓČKO.
Sobota nabitá nejžhavějšími kapelami, vystoupením youtuberů, gaming zone, včetně turnaje v HearthStone, workshopy s vašimi idoly a špičkovým gastro za dostupné ceny…. Festival si užijí také rodiče, pro které jsou připraveny relax&beauty zone, chlapský koutek i doplňkový program pro ty nejmenší. Zkrátka, i když vyrazí celá rodina, tak se nikdo nebude nudit.

 

Primáčkova dětská zona powered by Baby Office přichystá herní zónu pro děti, relaxační zónu pro děti i dospělé, kojící a přebalovací zónu pro ty nejmenší a samozřejmě i zázemí pro stravování. K dispozici bude také dětská mobilní knihovnička, kde si budou moci děti číst pohádky, příběhy i listovat v encyklopediích. Dětská zóna bude ale také kreativní! Výtvarná tvůrčí dílna nabídne možnost tvoření výrobků, které si děti odnesou s sebou domů.  Případně si mohou vyzkoušet Primáčkovy pracovní sešity a získat odměnu. V dětském koutku bude zajištěno rovněž hlídání dětí bez účasti rodičů. K dispozici budou lektoři z Baby Office, kteří se postarají o vaše ratolesti od 2 let.

Bližší informace o akci.

Plánujete návštěvu s celou rodinou? Využijte ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ:

Na stránkách  https://goout.net/cs/listky/vodafone-you-fest-2017/mdx/

vyberte kategorii Family

vložte slevový kód „PRIMACEK“

a cena Family (rodinné) vstupenky zmenší na 799 Kč (běžná  cena je 1.199 Kč).

Podařilo se?

Těšíme se na vás! 

?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě