0
Menu

Dětský koutek na veletrhu DĚTSKÁ PLANETA

Dětský koutek na veletrhu DĚTSKÁ PLANETA

Datum: 13. 11. 2015 - 15. 11. 2015
Čas: Celý den

Místo: Výstaviště Holešovice

Baby Office vás zve do dětského a relaxačního koutku na veletrhu hraček a her DĚTSKÁ PLANETA na Výstavišti Holešovice, kde si můžete oddechnout spolu s dětmi na sedacích vacích nebo zanechat děti samotné – rádi je pohlídáme, abyste se mohli věnovat programu či nákupům (samostatně hlídáme děti od 2 let, mladší po vzájemné dohodě). Pro děti bude k dispozici herní zóna včetně stavebnic či podzimní tvůrčí dílna, ze které si odnesou vlastní výrobek.

Maminky mohou své ratolesti nakojit či přebalit v kojicí zóně, do které můžete pohodlně zajet i s kočárky. Jednorázové plenky a ubrousky jsou k dispozici zdarma.

Doba konání veletrhu:

PÁ 10,00 – 18,00 hod., SO 9,00 – 18,00 hod., NE 9,00 – 16,00 hod.

 

kniha vareni

Dětský koutek bude otevřen po celou dobu veletrhu a nabízí hlídání dětí ZDARMA a zajímavé soutěže:

1. soutěž o knihu Vaříme s dětmi pro děti od Smart press v hodnotě 420 Kč a drobné dárky – losujeme každý den z návštěvníků dětského koutku.

2. soutěž o dárkové balíčky včetně knížky Tvůj fotodeníček od školky do školy v hodnotě 340 Kč  a drobné dárky – v sobotu stavíme s dětmi super stavby s Cihličkami a výherce vybíráme přímo na místě.

 

 

 

Zveme vás také k nákupu skvělého zboží od našich partnerů, díky kterým pro vás můžeme realizovat dětský a kojicí koutek s hlídání dětí zdarma:

Cihličky pro vaše dětičky – www.cihlicky-pro-deticky.cz – skvělá stavebnice, kterou testujeme v našich koutkách i miniškolce druhým rokem a stále baví děti velké i malé!

Patagonie / Djeco – www.darkysnapadem.cz – úžasné produkty včetně hraček DJECO, které potěší na oko i duši.

Rostoucí obleční CHIARO – www.chiarobaby.cz – česká značka dětského oblečení

Těšíme se na viděnou!

 

Více informací o akci naleznete zde

 

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě