0
Menu

Dětský koutek na NGO MARKET 2016

Dětský koutek na NGO MARKET 2016

Datum: 27. 04. 2016
Čas: 11:00 - 20:00

Zveme vás na akci NGO MARKET, kde ve spolupráci s organizací DOBRÝ START pro vás připravujeme dětský koutek a novinku naší spolupráce:

Díky aktivitám BABY OFFICE, které se zaměřují na služby pro rodiče – zejména matky, jsme spojili síly s neziskovou organizací Dobrý Start, která podporuje profesní a osobní rozvoj rodičů na rodičovské dovolené, lidí 50+ a mladistvým z dětských domovů či pěstounské péče. Klíčovou aktivitou této organizace je program RESTARTOMAT, který umožňuje účastníkům získat klíčové kompetence a dostatek informací pro rozjezd vlastního podnikání a nejzajímavějším začínajícím podnikatelským nápadům zprostředkovat investici až do výše 100.000,- Kč.

RESTARTOMAT je projekt, který nyní může pomoci Váš podnikatelský nápad nastartovat! Více informací o tomto projektu a o možnosti přihlášení se dozvíte na letošním NGO marketu.

Během vaší návštěvy marketu můžete využít hlídání dětí v našem dětském koutku zdarma, K dispozici bude i zóna na kojení či přebalení vašich ratolestí. Těšíme se na Vás!

 

_mg_6757Místo a čas

NGO Market 2016 se uskuteční ve středu 27. dubna 2016, v prostorách Fora Karlín, Pernerova 51, Praha 8  (stanice metra Křižíkova).

Program veletrhu

Tématem letošního veletrhu je NGO MANAGEMENT. Tešit se můžete na prezentaci řady neziskových organizací a celodenní doprovodný program plný přednášek, workshopů i praktických ukázek činnosti neziskovek -viz http://www.forum2000.cz/cz/projekty/ngomarket/2016/program/

Letošní NGO Market se uskuteční v prostorách Fora Karlín, Pernerova 51, Praha 8, dne 27. dubna 2016. Pro veřejnost se brány otevřou v 11:00. Registrace návštěvníků probíhá až na místě, vstup je již tradičně zdarma. Pro více informací o veletrhu a program dne sledujte webwww.ngomarket.cz

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě