0
Menu

Dětský koutek DATART na festivalu Life! v Brně

Dětský koutek DATART na festivalu Life! v Brně

Datum: 08. 11. 2019 - 10. 11. 2019
Čas: Celý den

Místo: Výstaviště Brno

Festival Life!, který proběhne na brněnském výstavišti vás určitě nenechá v klidu! Ponese se totiž v duchu pohybu. Budete mít možnost seznámit se s netradičními sporty a moderními způsoby aktivního odpočinku.

Dětský koutek DATART pod záštitou Baby Office

Součástí akce bude i náš dětský koutek, ve kterém si můžou děti i jejich rodiče odpočinout. Vaše ratolesti rádi pohlídáme, zatímco budete prozkoumávat všechna zákoutí festivalu, a nudit se u nás určitě nebudou.

K dispozici bude spousta hraček, společenských her, stavebnic a knížek. Kromě toho jsme si připravili tvořivou dílničku, kde si děti pod vedením našich lektorů mohou kreslit nebo něco vytvořit.

Ani maminky s těmi nejmenšími u nás nepřijdou zkrátka, je pro ně totiž připraven kojící koutek, kde mohou děti nakrmit a přebalit. Jsou k dispozici také jednorázové pleny, vlhčené ubrousky a další hygienické potřeby.

Hlídáme děti starší tří let, mladší po dohodě. Jsme přítomni po celou dobu festivalu a děti k nám můžete přivést či si je vyzvednout podle potřeby.

A co všechno vás na festivalu čeká?

Minulý ročník se na akci vystřídalo 110 vystavovatelů a tento rok vás také čeká bohatý program – určitě tedy je na co se těšit.

Festival se skládá z pěti částí:

  • Sport Life! se zaměřuje na sportovní aktivity.
  • Bike Life! kde si na své přijdou cyklisté.
  • Dance Life! pro tanečníky.
  • In – Joy Life! část zase ocení fanoušci počítačových her.
  • Datart Life! je zónou, kde mohou návštěvníci po náročném dni relaxovat. Najdete zde prezentaci spotřební elektroniky, stánky zaměřené na krásu, životní styl a dokonce i DJe či kadeřníka. V této části budeme i my s naším dětským koutkem.

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě