0
Menu

Den pro Vaše nohy

Den pro Vaše nohy

Datum: 09. 11. 2013
Čas: 09:00 - 16:30

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

akce-clenu-100 Není-li Vám péče o nohy lhostejná a chcete se dozvědět v jakém stavu Vaše nohy jsou a jak o ně správně pečovat , přijďte k nám v sobotu 9. listopadu a Vaše nohy nás budou milovat.

Pokud pomineme péči o pleť a vlasy, je jedním z nejviditelnějších znaků dokonalá péče o nehty a chodidla nohou. Bohužel právě chodidlům není věnována dostatečná pozornost, možná proto, že je tak moc často světu neukazujeme. Ovšem nohy nosí naše tělo po celý život a jsou značně namáhány nejen při sportu, ale i při obyčejné chůzi. Je třeba si uvědomit, že plosky chodidel jsou důležitou částí těla a citlivým receptorem. Problémy nohou se mohou projevovat např. bolestmi zad, kyčlí, únavou i duševní rovnováhou.

Co Vás vše čeká:

MUDr. Kateřina Švejdová (rehabilitace a pedologie) Vás provede otázkami –  S jakými nejčastějšími poruchami funkce nohou u dětí a dospělých se můžeme setkat? Jak to chodí při návštěvě u podiatra? Co všechno můžeme pro nohy udělat my sami? Zároveň vyšetří stav Vašich nohou na plantoskopu a provede praktickým cvičením.

  • Pedikérské ošetření ve spolupráci se vzdělávacím zařízením ,,I“ centrum. Jedná se o základní  pedikérské ošetření (dezinfekce chodidel, diagnostika, relaxační koupel, odstranění zrohovatělé kůže, otlaků, prasklin, úprava nehtů a okolí) a základní relaxační masáž.
  •  Reflexní  terapie a diagnostika nohou. Vaše nohy budou v rukou zkušených terapeutek Lenky Kratochvílové a Aleny Laštovičkové. Vyzkoušíte účinky metody, která je úžasně účinná a poměrně jednoduchá v netradiční péči o člověka. Protože na našich chodidlech je přesná mapa celého našeho těla, lze cíleným působením na reflexní body diagnostikovat, které orgány našeho těla jsou v disharmonii, a zároveň správnou stimulací lze napomoci tělu dostat se do jeho původní přirozené harmonie. Výstupem Vám bude i dotazník o stavu Vašich nohou.
  • Nordic Walking – protáhneme všichni společně tělo při praktické lekci severské chůze. Nordic Walking je sportovní chůze se speciálně navrženými holemi a přináší velice efektivní pohyb a snadnou cestu ke zvýšení fyzické kondice bez ohledu na věk, pohlaví nebo aktuální fyzickou kondici.

V mezipauzách pro Vás máme připravenu nabídku od firmy Just a Green Ways. V případě zájmu je možnost objednat oběd za příplatek.

Lektorka – MUDr. Kateřina Švejdová, Lenka Kratochvílová, Alena Laštovičková

Pro závaznou rezervaci je nutná platba předem do 2. 11. 2013
na č.ú. 3208263399/0800, SS Vaše tel. číslo a do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno.

UPOZORNĚNÍ:
Prosíme Vás, abyste u rezervace uváděli své úplné jméno, e-mail i telefon pro případné organizační změny. Jinak bohužel nemůžeme potvrdit Vaši registraci. Děkujeme za pochopení. V případě, že se kurz neuskuteční z důvodů na straně pořadatele, peníze se v plné výši vrací.

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě