0
Menu

Den otevřených dveří v miniškolce

Den otevřených dveří v miniškolce

Datum: 20. 05. 2015
Čas: 09:00 - 18:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Zveme vás na den otevřených dveří Miniškolky Baby Office a ukázek nového programu, který pro vás připravujeme v coworkingovém centru Baby Office. Čeká vás zajímavý program, kdy si přijdou na své děti i rodiče!

Během celého dne bude probíhat prohlídka miniškolky a sdílené kanceláře, představení nových kroužků v miniškolce i připravovaných novinek ve vzdělávacích kurzech a doplňkových aktivitách či možnost setkání s organizátory aktivit v Baby Office.

Čeká vás občerstvení, podnikatelský jarmark, líčení, wellness ošetření či tvůrčí dílny. Na zahradě se budou děti moci vyřádit s herními prvky, zasoutěžit si sami na odrážedlech či s rodiči závodit s kočárky. Odpoledne zde proběhne muzikál pro děti hraný dětmi.

Pro rodiče je připravená networkingová snídaně na téma Práce x rodina. Přijďte si poslechnout příběhy ostatních a inspirovat se!  Sdílejte s ostatními maminky vaše zkušenosti se skloubením osobního a pracovního života. Podělte se s vaším osobním příběhem, jak se vám podařilo realizovat své sny a být zároveň maminkou.

Součástí snídaně bude i diskuse o obsahu plánovaných vzdělávacích a volnočasových aktivit v centru Baby Office – přijďte si s námi sestavit „svůj program“.

Rezervace není nutná. Vstup volný.

Těšíme se na vás!

Tým Baby Office
.
.

PROGRAM

9:00 – 18:00 hod.

 • Prohlídka miniškolky, představení rozšířené nabídky a nových kroužků
 • Prohlídka sdílené kanceláře (coworkingu), představení novinek ve vzdělávacích kurzech a doplňkových aktivitách
 • Dětské herní prvky na zahradě
 • Podnikatelský jarmark:

9:00 – 11:00 hod.

 •  Networkingová snídaně na téma Práce x rodina 

Přijďte si poslechnout příběhy ostatních a inspirovat se!  Sdílejte s ostatními maminky vaše zkušenosti se skloubením osobního a pracovního života. Podělte se s vaším osobním příběhem, jak se vám podařilo realizovat své sny a být zároveň maminkou.
Součástí snídaně bude i diskuse o obsahu nových vzdělávacích a volnočasových aktivit v centru Baby Office – přijďte si s námi sestavit „svůj program“ 🙂

 10:00 – 12:00 hod., 13:00 – 16:00 hod.

 •  Zábavně sportovní aktivity s FitMami (závody s kočárky a na odrážedlech), ukázka lekcí FitMami
 •  Tvůrčí dílny

Vytváříme masky tučňáka – maskota Mary Kay.
Zábavné vaření (tvoříme lodičky s tvarohovou pomazánkou a ovocné špízy), stolování pro nejmenší a výroba svačinové krabičky – Vaření s dětmi

 10:00 – 12:00 hod., 13 – 18 hod.

 •  Wellness ošetření a regenerace včetně masáže šíje, úpravy obočí a výživné masky.

Cena symbolických 100 Kč za 30 minut – rezervujte si svůj vybraný čas ještě dnes přes web .
Po návštěvníky Baby Office s láskou připravili Lenka a Martin z renomované společnosti pro wellness kosmetiku a masáže s dvacetiletou praxí – WELLNES KOPRETINA KUNRATICE.

 12:00 – 13:00 hod.

 •  Možnost líčení od vizážistek Mary Kay

13:00 – 15:00

 • Setkání s ředitelkou miniškolky (představení novinek v miniškolce, prostor pro dotazy a diskuzi)

v 11:00  a v 17:00 hod.

 •  Losování návštěvníků o dárečky

Volné vstupy do miniškolky a coworkingu, dárkové poukazy FitMamy, knížky Edity Holé pro děti i dospělé, dárkové balíčky atd.

 16:00 – 17:00 hod.

 •  Pohádkový muzikál pro děti “Strašlivě strašidelná noc”

Pohádka je o dětech, které po hrůzostrašné noci přišly na to, že je daleko lepší chodit do školy a poslouchat rodiče. Doba trvání cca. 50 minut. Hraje 13 dětí ve věku 6 až 12 let. Na kytaru doprovází autor Petr Nedvěd.

 

Akce se koná za každého počasí. Změna programu vyhrazena.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě