EN
0
Menu

Den otevřených dveří v Baby Office

Den otevřených dveří v Baby Office

Datum: 15. 09. 2015
Čas: 09:00 - 18:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Inspirace, nové kontakty a prezentace kurzů

Přijďte k nám:

  • vyzkoušet si networkingovou snídani se zajímavými hosty,
  • prohlédnout naši miniškolku a sdílenou kancelář,
  • dozvědět se o nových vzdělávacích programech osobního rozvoje a podpory podnikání,
  • inspirovat se a strávit příjemný čas v příjemném prostředí se stejně naladěnými lidmi, vyměnit názory a zkušenosti.

VSTUP JE PO CELÝ DEN VOLNÝ

 

Hlavním tématem tohoto dne bude INSPIRACE, která nás bude provázet celým programem:

od 9:00 bude otevřen jarmark inspirace a zajímavých výrobků, které můžete okouknout, osahat, očichat a v případě zájmu i zakoupit

od 9:30 si můžete dát dobrou snídani a naladit se

10:00 – 12:00 networkingová snídaně na téma: “Kde hledám inspiraci”

Hosty tentokrát budou hned dvě dámy s dlouholetou podnikatelskou praxí a hlavně hlavou plnou nápadů, které inspirují – paní Lenka Cacková, lektorka, mentorka, provozovatelka divadla, ambasadorka projektu „Život nápadům“ a zakladatelka programu pro děti Trdlohrátky a paní Alena Pexídrová, úspěšná podnikatelka s více než 20 letou praxí, mezi jinými majitelka velkoobchodu s hračkami Toypex. Během povídání Vám představíme i nové vzdělávací programy, na které se můžete na podzim v Baby Office těšit.

12:00 – 16:00  můžete zdarma vyzkoušet naší coworkingovou kancelář s kapacitou 6 pracovních míst nebo využít nabídky našeho minijarmarku, popovídat si s lidmi, kteří vystavují své výrobky a služby či zakoupit něco pro potěšení

16:00 – 17:00 představení diagnosticko terapeutické metody Životní mapy s Annou Preclíkovou.

Tato metoda, pracující s dospělými i dětmi od 3 let, pomáhá analyzovat příčiny různých životních problémů a situací, které se člověku do života stále vracejí. Jde do hloubky přímo k samotnému jádru problému a umožňuje zbavit se starých, omezujících a nefunkčních zátěží a vzorců, které blokují přirozený rozvoj. Více o metodě i lektorce najdete na stránkách lektorky.

16:00 – 17:00 představení podnikatelské příležitosti v Baby Office – franšíza Trdlohrátky

Trdlohrátky – je hravý program pro nejmladší děti a jejich rodiče plný prožitků, informací a inspirací pro komunikaci i rozvoj. Vše tématicky laděné s důrazem na české tradice, pohádky a lidové texty. Pokud rádi pracujete s malými dětmi a chcete se již během rodičovské pustit do rozvoje sebe i druhých, přijďte se inspirovat s Lenkou Cackovou. A Trdlohrátky pak můžete provozovat i přímo v Baby Office. Představení Trdlohrátek proběhne v malé zasedací místnosti.

17:00 – 18:00 představení mindfulness a programu Mindful Parents&Kids

Mindfulness je schopnost záměrně věnovat pozornost tomu, co se děje v přítomném okamžiku, a to bez posuzování, hodnocení a očekávání.  Vytváříme si kontakt s tím, co zažíváme, získáváme odstup, vhled a větší kontrolu nad tím, co se děje v nás a kolem nás, zároveň se osvobozujme od neprospěšných návyků a otevírá se pro nás prostor nových možností jak reagovat či nereagovat. Má široké spektrum aplikací v různých oblastech, od léčení bolesti, psychickém zdraví, sportu, pracovním prostředí, ve vzdělávání dětí a mládeže. Více o metodě se dočtete na stránce  Českého mindfulness institutu.

REZERVACE:

Vzhledem k omezené kapacitě si rezervujte na akce své místo co nejdříve na: lenka.vaclavikova@babyoffice.cz  Do emailu uveďte prosím, kterých aktivit se zúčastníte.

HLÍDÁNÍ DĚTÍ:

Během  celého dne 8:30 – 18:00 hod. můžete využít služeb naší miniškolky pro děti od 18 měsíců do 6 let. Hlídání je za zvýhodněnou cenu 50 Kč/hod. Registrace je nutná nejpozději 24 hodin předem na e-mailu ivana.kollarova@babyoffice.cz. Uveďte prosím počet a věk dětí.

RELAXAČNÍ A DĚTSKÝ KOUTEK:

V prostoru Baby Office bude pro rodiče s dětmi připravena hernička pro kojence a batolata včetně zázemí pro kojení či relaxaci. Na zahradě pak najdete náš mobilní dětský koutek s herními prvky a zábavnou „opičí dráhou“ pro malé i ty velké, co si stále rádi hrají! V naší miniškolce si budete moci ozdobit sádrové odlitky.

Těšíme se na viděnou!

Baby office

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě