0
Menu

Čaj o páté s neurovědou

Čaj o páté s neurovědou

Datum: 22. 08. 2013
Čas: 17:00 - 19:00

Neuroleadership:  Jak úspěšně vést a motivovat tým?

„Chceme-li vést druhé, musíme nejprve umět vést sami sebe“(John Adair)

Co znamená pojem neroleadership  a brain based coaching? Jak to souvisí s mojí výkonností a prací v týmu? Jak mohu ovlivnit druhé a maximalizovat u nich pocit odměny? Jak zamezím konflikt a zvýším angažovanost zaměstnanců?

V dnešním světě, ve kterém je práce založená na týmu a jeho fungování, je dobrá spolupráce vším. Avšak je všeobecně známo, že lidské interakce se nedají předpovídat. Konflikt může způsobit jediný špatně napsaný mail. Pod tlakem rychle něco dodat je velmi lákavé stáhnout se do sebe a s ostatními nespolupracovat.

S čím budete odcházet
?

  • Budete mít větší jasno v předvídatelnosti sociálních situací
  • Zjistíte si vlastní, sociální potřeby Vašeho mozku
  • Pochopíte základní sociální motivátory našeho mozku
  • Budete vědět jak zvýšit motivaci a angažovanost Vašich týmů

Toto setkání je ideální pro lídry a manažery na všech úrovních, pro pracovníky lidských zdrojů a profesionálů působící v oblasti organizačních změn. Tématem Vás provede a o své zkušenosti ze světa neurovědy a koučování na toto téma se s Vámi podělí Jitka Jetlebová ACC (ICF), profesionální Brain Based kouč.

jitka-jetlebovaMgr. Jitka Jetlebová

ACC (ICF), Kouč a zakladatelka JJCoaching&Consulting

Pracovala přes 6 let na manažerských pozicích v americké nadnárodní společnosti v oblasti petrochemického průmyslu. Od roku 2009 se věnuje profesionálnímu koučování na bázi Neurovědy a spolupracuje externě jako kouč a hodnotitel koučů v NeuroLedership Group s.r.o. Svoje vzdělání postupně rozšiřovala a získala titul ACC (Associate Certified Coach), mezinárodní titul pro kouče od International Coach Federation.

V roce 2011 založila JJCoaching&Consulting pro koučink a networking nekonvenčních žen ve vedoucích pozicích se zaměřením na osobní růst a podporu talentů žen v korporátním a podnikatelském prostředí ČR.  Úspěšně také koučuje i výjimečné může, vede přednášky a mini worskoshopy zaměřené na výkonnost a vedení týmů na základě Neurovědy.

2012 Spoluzaložila občanské sdružení pro chronicky nemocné děti:“Klíček ke zdraví O. S.“

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě