Místo: Baby Office
Tento kurz volně navazuje na Základy Public relations, kde jste se mohli seznámit s úplnými základy PR. Tentokrát se podíváme na různá úskalí vztahů s médii a dostaneme se k dalším nástrojům externí komunikace, jako jsou webová nebo facebooková prezentace, soutěže, blogy a také eventy.
Po dobu tohoto kurzu můžete využít službu hlídání dětí od 18 měsíců.
Markéta vystudovala žurnalistiku a historii. Už během studia se začala věnovat problematice public relations a marketingu, nejprve teoreticky, pak prakticky v Centru inovativního vzdělávání při Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.
Dále pracovala jako acount manager v PR agentuře, v oddělení vnějších vztahů Národního muzea a jako PR specialistka na volné noze pro společnost Mamaja group a další organizace.
Kromě toho psala jako externí redaktorka pro řadu časopisů, novin a elektronických magazínů – například Živá historie, Válka revue, History revue, Naše rodina, Rodina a škola, magazín IN Hospodářských novin, iDnes.cz zdraví nebo Klubknihomolů.cz.
Před mateřskou dovolenou pak pracovala jako interní redaktorka Marianne.cz. Zná tedy public relations z obou stran – z pohledu firmy i médií.
Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.
Baby Office podporuje pracující rodiče. Zajišťuje ve firmách: