603 564 243
Menu

Event marketing

Jsou vaší cílovou skupinou rodiče s dětmi? Nabízíme vám marketingový nástroj eventového marketingu – dětské promo koutky na akcích pro veřejnost. Umožní vám efektivně propagovat výrobky a služby a přímo oslovit své potenciální klienty. 

#

Podpora značky

#

Podpora prodeje a prezentace produktů

#

Společenská odpovědnost

#

Nový propagační kanál

Promo koutek - Prima FestEvent marketing je důležitou součástí firemní komunikace a marketingové strategie, jenž vychází z faktu, že si lidé nejlépe zapamatují to, co reálně prožijí. Mobilní dětské koutky na akcích pro veřejnost jsou skvělou příležitostí, kde se firmy mohou potkat se svými klienty a posílit svůj brand.

Co získáte podporou dětského koutku?

Získáte velký prostor pro komunikaci svých výrobků a služeb. Podle typu akce oslovíte stovky až tisíce návštěvníků a uživatelů služby koutku i celého eventu. Navíc si buduje loajalitu svých klientů posílením společenské odpovědnosti firmy.

Hezkým příkladem odpovědné firmy, která se rozhodla jít tímto směrem je například síť drogerií Rossmann, která podpořila dětské koutky již na mnoha veletrzích. Mezi další patří Lipa LearningMéďa KubíkScan Quilt a jiné.

Kde realizujeme dětské koutky

  • Veletrhy, výstavy, jarmarky, workshopy, konference, kongresy, městské slavnosti, sportovní akce

Jak to funguje?

Na akcích, kde se předpokládá účast rodičů, zajistí Baby Office dětský koutek, vybaví ho hračkami, přebalovacím pultem, sedacími vaky a dalšími herními prvky. Pro maminky nejmenších dětí připraví i kojicí koutek. Zatímco rodiče se vzdělávají, pracují nebo relaxují, o děti se starají zkušené lektorky, které je zabaví a připraví pro ně pestrý program v duchu zaměření partnera.

Zaujala vás nabídka?

Kontaktujte nás, rádi vás navštívíme a probereme s vámi, zda je váš produkt či služba vhodný pro tento typ propagace. 

Mohlo by Vás zajímat
Promo koutek - Prima Fest

Dětské koutky se postupně stávají standardem nejen na akcích pro rodiny. Stále více organizátorů akcí si uvědomuje, že pokud chtějí své návštěvníky udržet, musí poskytovat…

Rossmann - a život je krásnější

Děkujeme společnosti ROSSMANN, že se rozhodla i letos podporovat naše mobilní dětské koutky. Díky ní můžete na Festival Evolution a konferenci Equal Pay Day –…

Vzít s sebou dítě na akci nemusí nutně znamenat, že nemáte jinou volbu, protože vám vypadlo hlídání. Pro děti mohou být akce pro dospělé obohacující….