603 564 243
Menu

Kreativní dárkové balíčky pro děti i dospělé

Kreativní balíčky plné tvoření a dobrot připravíme pro každou příležitost. Balíčky jsou vhodné jako dárek nebo pro společné tvoření. Balíčky připravujeme na míru nebo si můžete vybrat z připravených variant.

#

Pro každou příležitost

Možno využít ke společnému tvoření nebo jako dárek

#

Inspirace

Přinášíme nápady na tvoření rodičům i učitelům

#

Zvyky a tradice

Přibližujeme dětem zábavnou formou lidové zvyky a obyčeje

#

Hravé učení

Děti se nenásilnou formou učí o významných událostech

Dárkové balíčkyDo našich balíčků pečlivě vybíráme ty nejzajímavější produkty. Balíčky obsahují vždy kombinaci dobrot a zábavy.

Naše dárkové balíčky podporují zdravý rozvoj dětí: 

  • hledáme zdravější alternativy klasických sladkostí
  • přinášíme dětem radost z tvoření
  • podporujeme jejich zvídavost

Dárkové balíčky k různým příležitostem

Balíčky připravujeme vždy pro konkrétní příležitost. Tradičně nejoblíbenější jsou mikulášské a vánoční balíčky. U mikulášských balíčků dbáme na to, aby obsahovaly zdravé mlsání a drobné tvořivé dárečky. 

Halloweenské balíčky mohou obsahovat strašidelnou roztomilost pro menší děti nebo kreativní skládačku pro starší, mlsání a knížku s úkoly a hádankami. 

Ve Velikonočním balíčku najdou děti tvoření s velikonoční tematikou, zdravé mlsání a knížku s úkoly a hádankami.

Kde využijete kreativní balíčky

  • dárek pro děti zaměstnanců k tematickým příležitostem (Velikonoce, Halloween, Vánoce …)
  • odměny na akcích pro rodiny jako je family day nebo mikulášská
  • tvoření při společném on-line vysílání

Vzdělávací balíčky 

Připravujeme také balíčky, které děti rozvíjejí. 

KRABICE RADOSTI obsahuje karty emocí, zápisník zážitků, samolepky emocí a návody, jak se naučit ovládat své emoce. Jsou vhodné jako dárečky pro den dětí, na konci školního roku nebo pro rozloučení se školkou.

TEMATICKÉ ZÁBAVNÍKY jsou materiály pro děti opatřené logem vaší firmy. Jsou vhodné jako samostatný dárek pro děti na vašich akcích nebo jako součást balíčků.

Kreativní balíčky na míru

Všechny balíčky můžeme dodat obrendované ve firemních barvách. Připravíme dárečky přímo podle vašich představ a rozpočtu. Umíme zařídit balíčky nejen pro děti, ale i pro celou rodinu nebo pro dospělé.

Proč zvolit dárkové balíčky od nás?

Baby Office se již více než 9 let zaměřuje na pořádání skvělých akcí pro děti i dospělé a péči o děti ve firmách. Mikulášské a vánoční balíčky pravidelně připravujeme na naše mikulášské akce. Máme přehled o tom, které aktivity a dárkové předměty děti i dospělí milují.

V roce 2020 jsme nemohli pořádat téměř žádné eventy. Hledali jsme možnosti, jak dětem a dospělým pobyt doma alespoň trochu zpříjemnit. Začali jsme připravovat balíčky doplněné o tvořivé aktivity, které jinak s dětmi děláme na workshopech na akcích.

Zájem o mikulášské balíčky byl obrovský. Lákavý obsah a hezké balení inspirovali naše klienty a ti si objednávali upravené balíčky pro své zaměstnance. Připravili jsme proto i variantu firemních dárků pro dospělé

On-line tvoření

Dárkové balíčky jsou vhodné také pro on-line workshopy. Balíčky předem doručíme účastníkům a v dohodnutý čas je náš lektor provede tvořením. 

Zaujala vás naše nabídka? Máte zájem o balíčky na míru? Kontaktujte nás.

Mohlo by Vás zajímat
Mikulášské balíčky

Novinka pro rok 2022 je tady:  Balíčky plné mlsání i tvoření potěší všechny kluky i holky. Připravili jsme je ve 3 cenových variantách. V pytlíčku…

Krabice radosti

Přijímat svoje emoce je náročné pro dospělé natož pro děti. Hledali jsme produkt, který by pomohl dětem uvědomovat si svoje emoce, a zároveň se soustředit…