603 564 243
EN
Menu

Zapojili jsme se do projektu Srdcerváči

SrdcerváčiPřed časem nás oslovila Natálie z Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením, jestli bychom se chtěli zapojit do projektu Srdcerváči. Když jsme se s projektem seznámili blíže, jednohlasně jsme byli pro. Líbila se nám myšlenka, že darováním zážitku můžeme podpořit zdravotně postižené na cestě za dobrou prací.

Jak projekt Srdcerváči funguje?

  1. Lidé z NFOZP osloví instituce, firmy a významné osobnosti, ať věnují cokoliv, co může udělat radost. Vzniká tak katalog unikátních dárků a zážitků, které se jen těžko shání někde jinde.
  2. Když si pořídíte dárek nebo zážitek z katalogu, hodnota příspěvku je zaslána na konto projektu Srdcerváči. Každý tak získá kromě dobrého pocitu i odměnu v podobě něčeho, co ho potěší.
  3. Výtěžek projektu odborná komise rozděluje v transparentním grantovém řízení mezi zájemce o vytvoření nových pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením a na rozvoj jejich podnikatelských plánů.

Čím jsme přispěli do katalogu zážitků?

Do katalogu jsme nabídli tyto zážitky:

Jak můžete pomoci vy?

Tím, že si některý z těchto zážitků zakoupíte nebo jinak přispějete do projektu – finačně, zážitkem nebo třeba jako expertní dobrovolník.

 

nfozp srdcervaci

 
Komentáře
Kde nás můžete potkat
Eventy v době koronaviru

I v době pandemie přinášíme dětem zábavu i poučení a odpočinek rodičům.