EN
0
Menu

Vytvořte to nejlepší prostředí pro rodiče na pracovišti (e-book ke stažení)

Stáhněte si e-book Vytvořte to nejlepší prostředí pro rodiče na pracovišti.

Pracující rodiče mají podle odborných studií řadu skvělých dovedností. Vynikají v time-managementu i logistice a bývají empatickými a férovými manažery. Zároveň z dat víme, že v České republice aktuálně chybí více než 330 000 kvalifikovaných zaměstnanců a na mateřské a rodičovské dovolené je přibližně 280 000 lidí (převážně žen), kteří velmi často chtějí a potřebují pracovat. Není tedy z logiky věci prospěšné, aby zaměstnavatelé vytvářeli podmínky, které zaměstnávání rodičů zjednoduší a zajistí pracovní prostředí, kde dítě není překážkou?

V Baby Office už přes 10 let hledáme cesty, jak podpořit rodiče v návratu do zaměstnání. A i když za tu dobu vidíme v přístupu firem posun, je nutno říci, že je tento posun bohužel velmi pomalý. I proto jsme se rozhodli o tom, co všechno mohou firmy pro podporu pracujících rodičů dělat, více psát.

Věříme, že intenzivnější podpora pracujících rodičů prospěje celé společnosti, včetně mladších zaměstnanců, kteří se nebudou muset stresovat z problémů, jak jednou osobní a pracovní život skloubit.

Stáhněte si e-book

    Kliknutím na tlačítko "Stáhnout" potvrzujete, že souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

    Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě