Vstupenka pro maminky na mentoring zdarma

I letos podpoří nezisková organizace Businesss and Professional Women maminky na mateřské/rodičovské dovolené a samoživitelky darováním vstupenky na mentoring Equal Pay Day v sobotu 14. dubna.

Pokud chcete získat vstupenku zdarma, napište svůj příběh, proč byste chtěla na mentoring přijít zde. Vstupenky se budou zasílat na začátku března. 

Děti můžete vzít s sebou. Připravujeme pro ně pestrý program v Rossmánkově dětském koutku.


Komentáře

 1. Veronika Charawani 30. ledna

  Dobry den,

  rada bych se zucastnila mentoringu, abych ziskala novou energii, zkusenosti a mozna i vazby.
  Cely svuj profesni zivot se venuji detem, v soucasne dobe pracuji jako ucitelka v nultem rocniku ZS a zaroven organizuji programy na detske akce a oslavy. Prace s detmi me bavi, ale je energeticky velmi narocna, vymyslim dalsi postupy, jak ji zvladnout co nejlepe, aby obe strany dostaly maximum a nejsem si jista svymi pokroky v tomto smeru. Rada bych potkala zeny, ktere me budou motivovat a otevrou treba dalsi pohledy.
  Co se tyka osobniho zivota, tak jsem sama s desetiletou dcerou, exmanzel a tatinek male je v soucasne dobe tretim rokem v Nemecku ve vykonu trestu. Vzhledem k narocne financni situaci hledam vsechny moznosti, ktere by mi pomohly tuto situaci aktivne zlepsit. Rada bych dosahla osobnich uspechu v profesnim zivote a zajistila tak dobry pocit sobe a plnohodnotne detstvi a dospivani dceri.

  S pozdravem
  Veronika Charawani.

Okomentuje příspěvek