Ing. Veronika Kubrichtová – reklamní texty, e-commerce

Lektorka se představuje 
V současné chvíli se živím především psaním textů a nastavováním působivé komunikace firem, drobných podnikatelů i neziskových organizací. images (1)

Protože mám občas obtíže vydržet u jedné soustavné činnosti, věnuju se také čím dál víc školení, které je díky účastníkům pokaždé jiné.
Mnoho energie vkládám do skupiny Polabské sítě, kde podporujeme podnikatelky z našeho regionu. Materiálu ke studiu mám tak kolem sebe požehnaně. Ačkoliv mám nutkání uvést ještě několik dalších aktivit, držím se ze všech sil tématu.

Pokud vás zajímá víc, jsem ráda a nabízím své stránky www.pusobive.cz.

Z mé historie
V průběhu své „zaměstnanecké kariéry“ jsem prošla přes marketingová a obchodní oddělení mezinárodně působících společností, abych zakotvila v oblasti komunikace, která mi učarovala. Zblízka jsem poznala i některé neúspěšné projekty, což mě obohatilo snad víc, než sledování těch zdárně dokončených.
Svou kariéru „na volné noze“ jsem zahájila v oblasti zprostředkování reklamy. Kromě zkušeností s vyjednáváním v malých i obřích společnostech jsem si odnesla i důležité poznání. Mnoho firem pokulhává právě v oblasti komunikace. A tak jsem se postupně vrátila k oblíbenému oboru.

A začala jsem se mu věnovat naplno.

Sdílejte ...


Komentáře

 1. Pavla Plíhalová 18. března 2016

  Dobrý den Veroniko, ráda bych se zůčastnila Vašeho kurzu Působivého psaní, ale termín 31.3. se mi nehodí.
  Je možné se s Vámi potkat individuálně, nebo případně v dalším kurzu?
  Děkuji za odpověď, s pozdravem
  Pavla Plíhalová

  • Petra Koťátková 23. března 2016

   Dobrý den, Pavlo,
   v případě většího zájmu plánujeme i další termín kurzu, uvažujeme i o večerním termínu – jak by Vám vyhovoval tento?
   Zatím Vám mohu na Veroniku dát kontakt a můžete se s ní domluvit na individuální konzultaci. Veronika Kubrichtová, email: veronika@pusobive.cz.
   Těším se v Baby Office na viděnou,
   s pozdravem
   Petra Koťátková

Okomentuje příspěvek