603 564 243
EN
Menu

Ing. Veronika Kubrichtová – reklamní texty, e-commerce

Veronika KubrichtováVeronika Kubrichtová se v současné chvíli živí především psaním textů a nastavováním působivé komunikace firem, drobných podnikatelů i neziskových organizací. 

„Protože mám občas obtíže vydržet u jedné soustavné činnosti, věnuju se také čím dál víc školení, které je díky účastníkům pokaždé jiné.
Mnoho energie vkládám do skupiny Polabské sítě, kde podporujeme podnikatelky z našeho regionu. Materiálu ke studiu mám tak kolem sebe požehnaně. Ačkoliv mám nutkání uvést ještě několik dalších aktivit, držím se ze všech sil tématu,“ říká Veronika.

Veronika provozuje stránky Pusobive.cz. Zde kromě nabídky Veroničiných kurzů a služeb najdete zajímavé články ze světa copywritingu a PR.

Více o Veronice

„V průběhu své „zaměstnanecké kariéry“ jsem prošla přes marketingová a obchodní oddělení mezinárodně působících společností, abych zakotvila v oblasti komunikace, která mi učarovala. Zblízka jsem poznala i některé neúspěšné projekty, což mě obohatilo snad víc, než sledování těch zdárně dokončených.

Svou kariéru „na volné noze“ jsem zahájila v oblasti zprostředkování reklamy. Kromě zkušeností s vyjednáváním v malých i obřích společnostech jsem si odnesla i důležité poznání. Mnoho firem pokulhává právě v oblasti komunikace. A tak jsem se postupně vrátila k oblíbenému oboru.

A začala jsem se mu věnovat naplno.“

Veronika v Baby Office několikrát úspěšně školila komunikaci v rámci podpory podnikání na mateřské.

Komentáře