0
Menu

Ing. Veronika Kubrichtová – reklamní texty, e-commerce

Veronika KubrichtováVeronika Kubrichtová se v současné chvíli živí především psaním textů a nastavováním působivé komunikace firem, drobných podnikatelů i neziskových organizací. 

„Protože mám občas obtíže vydržet u jedné soustavné činnosti, věnuju se také čím dál víc školení, které je díky účastníkům pokaždé jiné.
Mnoho energie vkládám do skupiny Polabské sítě, kde podporujeme podnikatelky z našeho regionu. Materiálu ke studiu mám tak kolem sebe požehnaně. Ačkoliv mám nutkání uvést ještě několik dalších aktivit, držím se ze všech sil tématu,“ říká Veronika.

Více o Veronice

„V průběhu své „zaměstnanecké kariéry“ jsem prošla přes marketingová a obchodní oddělení mezinárodně působících společností, abych zakotvila v oblasti komunikace, která mi učarovala. Zblízka jsem poznala i některé neúspěšné projekty, což mě obohatilo snad víc, než sledování těch zdárně dokončených.

Svou kariéru „na volné noze“ jsem zahájila v oblasti zprostředkování reklamy. Kromě zkušeností s vyjednáváním v malých i obřích společnostech jsem si odnesla i důležité poznání. Mnoho firem pokulhává právě v oblasti komunikace. A tak jsem se postupně vrátila k oblíbenému oboru.

A začala jsem se mu věnovat naplno.“

Veronika v Baby Office několikrát úspěšně školila komunikaci v rámci podpory podnikání na mateřské.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě