Týden podnikání 2015

Týden podnikání je největší celosvětová událost pro podnikatele, startupy a všechny ty, kteří o vlastním byznysu uvažují. Událost se koná vždy třetí týden v listopadu a v ČR se uskuteční již potřetí.

Součástí akce jsou přednášky, workshopy a networking. S Baby Office jsme se i letos zapojili a zveme vás k nám na networkingové setkání na téma: “Podnikatelkou být či nebýt” ve středu 18. listopadu od 9:00 hod.

Vyvrcholením celého Týdne podnikáníje Summit týdne podnikání, který proběhne v Kongresovém centru v Praze ve čtvrtek 19. listopadu. V rámci celodenního summitu, jehož cílem je aktivní předávání zkušeností a networking, se uskuteční dvacet workshopů a prezentací, které účastníkům pomohou usnadnit cestu k úspěšnému rozvoji podnikání.

Na hlavní konferenci summitu promluví významní čeští a zahraniční řečníci a v průběhu celého dne budou probíhat tři specializované veletrhy. Business Fair, kde se budou prezentovat desítky firem a startupů, Art Meets Business k podpoře umělců, designérů a grafiků a také Veletrh podpory podnikání, kde se představí organizace, které se zabývají podporou podnikání, tj. poradenstvím, mentoringem, poskytováním zvýhodněných prostor a investování v počátečních fázích podnikání. Na summitu se tak představí přes sto vystavovatelů. Celý Summit Týdne podnikání bude zakončen slavnostní večeří a vyhlášením vítězů soutěže o nejnadějnější českou firmu nebo startup.

Vstup na Summit a specializované veletrhy včetně jejich doprovodných programů je zdarma. Vstupenky na konferenci a workshopy jsou k dispozici ZDE.

summit tydne podnikani

Sdílejte ...


Komentáře

Okomentuje příspěvek