0
Menu

Toypex – hračky pro rozvoj dětí

Toypex je česká firma zaměřená na chytré a multifunkční hračky pro malé i velké. Hračky Toypex poskytují dětem zábavu i zdravý pohyb, rozvíjejí logické myšlení a tvořivost. Posláním společnosti je pomáhat rodičům vytvářet vhodné domácí prostředí podporující celkový rozvoj dítěte.

Hračky od Toypexu najdete na všech našich akcích. Máme s nimi tu nejlepší zkušenost, protože děti se s nimi dobře a dlouho zabaví.

Rozvojové stavebnice Toypex máme vyzkoušené v našich koutcích, hrají si s nimi i naše děti doma.

Velmi oblíbené jsou také ekologické stavebnice Play Mais.

Toypex nám do soutěže věnoval deskové hry:

Kubíkův poklad je česká stolní desková hra pro celou rodinu, ve které se děti naučí poznávat názvy a barvy drahých kamenů. Hra je unikátní v tom, že seznámí děti hravou formou se sklářským prostředím.

Stavebnice Kreativec obsahuje skleněné korálky různých tvarů (obdélník, čtverec, kolečko, ovál, trojúhelník), celkem vždy minimálně 1300 ks v různých počtech od tvaru, dále lepidlo Herkules 30 g a 5 ks náhodných obrázků na tvrdém papíru. Děti si obrázky vybarví a pak vytvoří mozaiku ze sklíček.

Obě hry jsou od českého výrobce, podporují kreativitu a rozvíjejí dětskou imaginaci. Sklo je materiál, který byl dříve u dětí velmi oblíbený, pak se hračky ze skla přestaly vyrábět. Nyní zažívají opět renesanci a Toypex je jedním z průkopníků v této oblasti.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě