603 564 243
Menu

Tipy pro dětskou oslavu narozenin

Děti oslavy milují, maminky už méně. Byť jim kromě starostí přinášejí také radosti. Dnes se zaměříme na to, jak si přípravy zpříjemnit a usnadnit.

Začneme třeba tím, že nakoupíme krásné papírové talíře a kelímky na jedno použití. Na trhu je již velký výběr jednorázového nádobí, které oživí každou dětskou párty. Líbí se vám trávově zelený talíř, žlutý kelímek nebo červený? Zvolíte nádobí s potiskem balónků a nápisem Happy Birthday?

 

 

Můžete si hrát se vzory, barvami a prostřít stůl tak, že si děti budou připadat jako v pohádkovém světě. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv dekor či barvu, slavnostně prostřený stůl bude, slovy vašeho dítěte, „hustýý“. Při samotné oslavě se nikdo nezraní o střepy, i kdyby se strhla papírová bitva.

 

 

A pokud je ratolest hodně kreativní, může si z papírového nádobí vystřihnout zvířátko, kytičku, domeček, vyrobit si karnevalovou masku, namalovat obrázek, vybarvovat a tvořit. Děti se zabaví a ještě si užijí legraci.

Oslava skončila, děti jsou šťastné a vy vyprovázíte posledního hosta. Pak už jen posbíráte použité nádobí a při cestě ke kontejneru s nápisem PAPÍR dětem vysvětlíte, že teď se chováte ekologicky zodpovědně, protože papír je přirozeně recyklovatelný materiál.

Podívejte se také na naše tipy, kde uspořádat oslavu narozenin

Markéta Cyrusováwww.dekos.eu,  www.shop-obaly.cz

Komentáře