0
Menu

Tipy pro dětskou oslavu narozenin

Děti oslavy milují, maminky už méně. Byť jim kromě starostí přinášejí také radosti. Dnes se zaměříme na to, jak si přípravy zpříjemnit a usnadnit.

Začneme třeba tím, že nakoupíme krásné papírové talíře a kelímky na jedno použití. Na trhu je již velký výběr jednorázového nádobí, které oživí každou dětskou párty. Líbí se vám trávově zelený talíř, žlutý kelímek nebo červený? Zvolíte nádobí s potiskem balónků a nápisem Happy Birthday?

 

 

Můžete si hrát se vzory, barvami a prostřít stůl tak, že si děti budou připadat jako v pohádkovém světě. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv dekor či barvu, slavnostně prostřený stůl bude, slovy vašeho dítěte, „hustýý“. Při samotné oslavě se nikdo nezraní o střepy, i kdyby se strhla papírová bitva.

 

 

A pokud je ratolest hodně kreativní, může si z papírového nádobí vystřihnout zvířátko, kytičku, domeček, vyrobit si karnevalovou masku, namalovat obrázek, vybarvovat a tvořit. Děti se zabaví a ještě si užijí legraci.

Oslava skončila, děti jsou šťastné a vy vyprovázíte posledního hosta. Pak už jen posbíráte použité nádobí a při cestě ke kontejneru s nápisem PAPÍR dětem vysvětlíte, že teď se chováte ekologicky zodpovědně, protože papír je přirozeně recyklovatelný materiál.

Podívejte se také na naše tipy, kde uspořádat oslavu narozenin

Markéta Cyrusováwww.dekos.eu,  www.shop-obaly.cz

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě