0
Menu

Tipy na vánoční dárky

Vánoce a konec roku jsou tradiční příležitostí, kdy poděkovat zaměstnancům, klientům a obchodním partnerům za dosavadní spolupráci. Vhodný dárek by měl respektovat charakter firmy, vycházet z jejích hodnot, měl by být jakýmsi poselstvím, které chcete, aby si obdarovaní nesli po celý další rok. Přinášíme vám několik zajímavých inspirací, které nás zaujaly.

Dárky za pár kaček

Čínský koláček štěstí je sušenka, ve které je přání. V každém koláčku bývá jiné. Můžete je vyrobit svépomocí (recept najdete například zde) nebo si je lze objednat.

Antistresové omalovánky jsou výborným prostředkem pro relaxaci. Přijdou vhod každému, ať už si je obdarovaný vymaluje sám nebo je přenechá někomu ze svého okolí. Obrázky do omalovánek si můžete koupit ve fotobance a nechat si je vytisknout i s Vašim logem například zde. Nebo se obraťte na grafika, který vám firemní omalovánky navrhne a zhotoví.

Jedlé dárky dárky

Oblíbené jsou dárečky, které je možné konzumovat. Například České bedýnky vám připraví lákavé balíčky s obsahem podle vašeho přání. 

Podobnou službu nabízí i Dárek z farmy.

Stylové dárky

Milovníky tradic zaručeně potěšíte funkčním husím brkem

Dárky s příběhem

Existuje řada zajímavých produktů, které jsou vyráběny v chráněných dílnách nebo je tvoří ženy na rodičovské dovolené nebo jiné osoby. Můžete je koupí jejich výrobků podpořit. 

ForewearMy máme výbornou zkušenost s projektem Forewear, který vytváří recyklované výrobky s potiskem na míru. Nejen že připraví design podle vašich firemních barev, ale vše doplní o přidanou hodnotu znovuvyužitím starého oblečení a ušitím výrobků v chráněné dílně. Video o projektu najdete zde. Máte-li o tyto recyklované firemní dárky zájem, obraťte se na zakladatelku FOREWEAR, Markétu Boreckou, 603 226 420, marketa.borecka@forewear.cz

E-shop s udržitelnými dárky, které vyrábí většinou chráněné dílny, najdtete na webu Nakup na dobro.

Klasické dárky

Existuje celá řada dárků, které zaručeně potěší a neurazí. Hit posledních pár let je powerbanka s firemním logem. Výborné švýcarské čokolády Vám dodá Swiss Cheese. Víno s vlastní etiketou dodá například společnost Veltlín. Medovinu s příchutí a vtipnými názvy jako Elixír mládí nebo Elixír moudrosti najdete zde.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě