0
Menu

Oblíbená témata dětských dnů a family days

Dětské dny a family days jsou nejzábavnější, když jsou uspořádané v jednom tématu. Jednotící téma děti vtáhne do aktivit a jejich fantazie je přenese do kouzelného dobrodružného světa. 

Z pohádky do pohádky

Pohádkové téma se nikdy neomrzí. Červená Karkulka, Perníková chaloupka, princezny a drakové. Vyzkoušejte naši pohádkovou stezku Zatoulaná pohádka.

Noemova Archa

Propojení světa zvířat a vody v tématu Noemova archa je velmi oblíbené. Děti soutěží, zachraňují zvířátka, sportují a tvoří. 

Námořníci 

Voda je oblíbený námět pro akci, zvláště v parných dnech. Děti loví rybičky, soutěží v různých disciplínách, nebo vyrábějí originální výrobky. 

Ze života kovboje

Ideální téma dětského dne do areálů, kde se vyskytují zvířata. My jsme toto téma použili na ranči v Malevilu či na Toulcově dvoře.

Vesmír a mimozemšťané

Zkouška skafandru, putování mezi planetami, boj s mimozemšťany – to jsou hlavní aktivity vesmírného dětského dne. K tomuto tématu máme tematickou stezku Vesmírné putování.

Olympiáda

Sportovní aktivity mohou být zarámovány olympijskými hrami. 

Filmové dobrodružství

Děti milují všechny druhy honiček. Když je honí Spider-Man, jsou na vrcholu blaha. 

Chuť Itálie

Cestování je vděčné téma, při kterém už myslíme na prázdniny a čas dovolené. My jsme v Itálii navštívili Řím, Benátky a šikmou věž v Pise. Děti si skládaly lodičky, vyrobily si sopku a přišel i kouzelník.

Den Země, téma ekologie

Zábavně naučné téma k udržitelnosti a ekologii hravou formou upozorní děti na problémy, kterým dnešní společnost čelí. K dispozici máme tematickou stezku Sqělé místo k životu.

Baby Office podporuje pracující rodiče. Zajišťuje ve firmách:

Chci dostávat Newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě.

    Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě