603 564 243
EN
Menu

Tajemství Velikonoc – tematická stezka po stopách velikonočních zvyků

Podle čeho se určuje datum oslavy Velikonočních svátků? Jaká je příprava na Velikonoce a jak dlouho trvá? Jak se jmenují jednotlivé dny velikonočních svátků a jaké se k nim váží tradice? Toto všechno se dozví děti na naší další tematické stezce.

Podklady pro stezku zahrnují vše od legendy / úvodního dopisu až po diplomy a tipy na tvoření s dětmi. V úkolech využíváme prvky ze školních předmětů. Dodáme elektronické soubory připravené pro tisk na A4 a určené k rozvěšení v terénu. 

Stezka má 14 stanovišť a je připravená ve 2 variantách – jednodušší úroveň pro děti 5-8 let, složitější pro děti 9-14 let.

V úkolech používáme QR kódy. V případě, že děti nemají k dispozici telefon, je možné vyvěsit rozšiřující zadání v okolí.

Součástí podkladů jsou i omalovánky a tipy na tvůrčí dílny k tématu. 

Cena 2 000 Kč bez DPH (2 420 Kč včetně DPH)

Stezka je k dispozici od 15. 2. 2021.

Doplňková služba za příplatek: v případě zájmu dodáme podklady vytištěné. Cena za vytištěné a zalaminované stránky s úkoly (bez diplomů) včetně poštovného je cca 900 Kč bez DPH (1089 Kč včetně DPH) za jedno téma (upřesňujeme podle počtu stanovišť / listů). 

Další témata a popis stezek zde

K dispozici jsou tyto stezky: Vesmírné putování (11. 1. 2021), Záhada ztracené školy (od 1. 2. 2021), Amutorabora – čarodějnická stezka (od 1. 3. 2021). 

Poptávka

Název organizace

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

O jakou stezku máte zájem

Vesmírné putování
Záhada ztracené školy
Tajemství Velikonoc
Amutorabora - čarodejnická stezka

Poznámka

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováním osobních údajů. Více o ochraně a zpracování osobním údajů zde.

Komentáře