603 564 243
EN
Menu

Společenská odpovědnost firem

Společenská odpovědnost (z anglického Corporate social responsibility) je souhrnným názvem pro veškeré firemní aktivity, které posilují odpovědné chování. Společensky odpovědná firma:

  • vždycky jedná transparetně a fér – uznává morální pravidla.
  •  stará o své zaměstnance a o dodržování jejich práv.
  • udržuje dobré vztahy jak s konkurencí, tak se zákazníky.

Stále více firem si uvědomuje, jak důležité je dodržovat při podnikání základní morální hodnoty. Výsledkem je posílení důvěry mezi firmou a zákazníky, nové obchodní příležitosti a lepší pověst podniku. A my chceme být u toho!

Rozhodli jsme se nejen dodržovat zásady společenské odpovědnosti, ale chceme také pomoci ostatním firmám implementovat je do praxe. 

Baby Office podporuje sociální odpovědnost firem

Pod sociální odpovědnost spadají veškeré aktivity, které se zaměřují na přístup k zaměstnancům, podporu jejich vzdělávání, zdraví a bezpečnosti

Již od roku 2012 pomáháme firmám při tvorbě strategie v oblasti sociální odpovědnosti. Naším cílem je odstraněním izolace matek a samoživitelů – organizujeme hlídání dětí pro rodiče z řad zaměstnanců a zážitkové eventy v podobě akcí typu family day, dětský den či mikulášská. Díky nám firmy pomáhají svým zaměstnancům najít rovnováhu mezi osobním a pracovním životem.

Sociální odpovědnost řeší i spousta veletrhů, festivalů či konferencí. Mobilní dětské koutky jsou jedním z benefitů, které mohou organizátoři nabídnout a podpořit tak rodiče z řad návštěvníků

Komentáře
Kde nás můžete potkat
Eventy v době koronaviru

I v době pandemie přinášíme dětem zábavu i poučení a odpočinek rodičům.