0
Menu

Sedmý rok bude přelomový. Vstupujeme do něj s novou energií a jasným směrem

Team Baby Office 2019Baby Office vstupuje do sedmého roku své existence. U dětí je tento věk spojený s jedním z nejvýraznějších životních předělů, s nástupem do školy. I my nyní procházíme nejdůležitější změnou za celou dobu naší existence – coworkingové centrum s miniškolkou jsme transformovaly na eventovou agenturu, která pořádá  akce pro rodiče a děti. Teď přišel čas ji rozvíjet dále, smysluplně a s co největším respektem k lidem i planetě.

Od centra pro aktivní rodiče k eventové agentuře

V březnu 2013 jsme otevřely coworkingové centrum s miniškolkou na Praze 4. Následně jsme získaly dotaci a poskytovaly jsme služby zdarma maminkám na mateřské a rodičovské dovolené – workshopy, vzdělávání, coworking i hlídání dětí. Našimi kurzy prošlo více než 200 žen a mnohé z nich jsou dnes úspěšné podnikatelky. I my jsme se v našem podnikání posunuly o obrovský kus dopředu. Naučily jsme se více zaměřit na své cíle a méně rozptylovat pozornost. Hodně jsme investovaly do svého vzdělávání, nejen v oblasti podnikatelských dovedností, ale také neurovědy. Pomohlo nám to lépe pracovat s dětmi i pochopit potřeby našich klientů.

Během posledních let jsme stále více pozornosti věnovaly zajišťování mobilních dětských koutků na akcích, pořádání zážitkových akcí pro rodiny a hlídání dětí ve firmách. Uvědomily jsme si, že není v našich silách zvládnout provozování centra pro rodiče a zároveň se naplno věnovat ostatním aktivitám. Z Baby Office se postupně stala eventová agentura zaměřená na děti a rodiče.

Průvodci na naší cestě

Jsme šťastné a vděčné, že se nám daří potkávat skvělé lidi, se kterými si navzájem pomáháme posouvat se kupředu. 🙂

Petra Koťátková, která v Baby Office pořádala vzdělávací kurzy, založila úspěšnou firmu EvenTree.

Ivanka Kollárová, která provozuje miniškolku Baby Office, se vrací zpět do práce a od června 2019 miniškolka končí provoz.

Navázaly jsme spolupráci s Terezou Kundrátovou, kreativní animátorkou a malířkou na obličej. Ona a její tým Miluj, směj se, žij pořádá nápadité dětské oslavy a zajišťuje dětské koutky na svatbách.

Naše další plány

Nyní se plně věnujeme rozvoji eventové agentury. Chystáme se dělat více nezapomenutelných akcí pro celé rodiny. Chceme děti rozvíjet a vzdělávat pomocí pozitivních zážitků. Přály bychom si zanechávat minimální ekologickou stopu, a tak hledáme způsoby, jak pořádat akce s minimem odpadu.

Chceme rozšířit okruh firem, které nabízejí svým rodičům benefit ve formě hlídání dětí (semináře, prázdniny apod.).

Stále pracujeme na zlepšování našich aktivit, hledáme nové podněty a dodavatele. Chystáme se rozšiřovat nabídku půjčovny vybavení dětských koutků. V květnu nám má dorazit nová opičí dráha, která udělá jistě radost i na rodinných oslavách.

Jako dosud budeme i nadále podporovat smysluplné neziskové akce. V roce 2019 jsou to například Závody kočárků, Aperio Běh, Týden respektu k porodu a další.

Hana a Pavlína

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě