0
Menu

Sedací vaky a pytle Tuli

Tuli vakyVíte co to znamená TULI? Je to synonymum pro pohodlné sezení. Znamená to však ještě mnohem více: PRAKTIČNOST, POHODLÍ, KVALITA, STYL, INDIVIDUALITA A ZDRAVÍ. To všechno bylo oceněno a doufáme, že i vy to oceníte.

Spolupráce

Baby Office spolupracuje s kreativní firmou Tuli-tuli. Vybavila nás svými skvělými sedacími vaky, které si u nás mohou vyzkoušet maminky a děti.

Kreativita a design

Tato firma se stala v roce 2006 průkopníkem v sedacích pytlech na slovenském trhu a postupně svoji působnost rozšiřovala i na trh český. Spolupracuje s předními designéry a architekty ze Slovenska. Sleduje tak novodobé trendy a hity dnešní doby. Tato kreativní značka získala mezinárodní ocenění Red Dot Award 2013 v kategorii produktového designu za model 3K, variabilní textilní hračku rozvíjející kreativitu dětí i rodičů.

Firma vyrábí nejen designové sedací vaky všech velikostí a druhů, ale také doplňky pro rodinu a děti. Sami uživatelé mohou firmu oslovit se svými nápady a inovacemi, které by tak mohly přidat v originalitě a jedinečnosti.

Kvalita nejvyššího stupně

Výrobky jsou velmi vysoké kvality za přijatelnou cenu. Všechny Tuli vaky jsou antialergické a doporučené ortopedy pro svoje relaxační vlastnosti. Mají schopnost přizpůsobit se tvaru těla a vytvořit tak ideální oporu jak při sezení, tak při ležení. Vaky jsou vyplněny nejkvalitnějším potravinářským polystyrenem, který je vhodnější než běžně používaný stavební polystyren.

Seběvědomá a seriózní

Tato sebevědomá, designová značka důvěřuje svým výrobním postupům, a proto vám zaručuje  10 let garančního programu. Po určitém čase se vaky přirozeně vysedí a to je důvodem, proč vám firma Tuli-tuli k této garanci věnuje ještě dvě náhradní náplně.

Více info na webových stránkách www.tuli-tuli.cz.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě