0
Menu

SCANquilt …styl mého domova

Snahou značky SCANquilt je přinášet inspiraci, hravost a hezkou pohodu do našich domovů. Nabízí pečlivě vybranou kolekci předních světových návrhářů. Přináší moderní i tradiční vzory na ložní povlečení v barevnostech, které jsou klienty velmi žádané. Jejich nejširší nabídku více než 600 vzorů naleznete v prodejnách SCANquilt a část i v e-shopu.

Značka SCANquilt byla založena v r. 1992 společností Silex spol. s r.o. a v současné době zaujímá se sítí 48 prodejen významné místo na českém trhu jako výrobce a prodejce sortimentu zaměřeného na kvalitní lůžkoviny, zdravé spaní, trendy a design.

V kolekci pro děti nabízí SCANquilt vysoce kvalitní neprašné výplňové materiály v přikrývkách a polštářích, které nezpůsobují ani nezhoršují žádné alergie. Přikrývky jsou lehké, měkké a vzdušné. Na výběr je mnoho krásných vzorů povlečení pro děti a teenagery, dětské ručníky, osušky, župánky a prostěradla jersey nebo froté nebo oblíbené mazlivé polštářky. Ty budete moci vídat na našich dětských koutcích.

SCANquilt je partnerem akce Pochod s Avonem a zapojuje se tak aktivně do boje s rakovinou prsu. Firma zaměstnává hodně žen a ženy zároveň většinou nakupují produkty SCANquilt.

SCANquilt myslí i na děti, je zapojen do projektu Dejme dětem šanci, který se stará o děti v dětských domovech, podporuje jejich vzdělávání a následný vstup do života a zaměstnání. 

V roce 2018 podpořil SCANquilt mobilní dětský koutek na veletrhu Holiday World.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě