0
Menu

S dětmi do práce

Byli jste někdy se svými rodiči v práci? Možná někdy o prázdninách, když se o vás neměl kdo jiný postarat. Posadili vás někam do rohu kanceláře a snažili jste se spolu přežít den bez nehody. V dnešní době je trendem uspořádat čas od času Family Day přímo v prostorách firmy.

My jsme nedávno měli možnost navštívit společnost MSD IT (IT hub farmaceutické společnosti MSD), kde pro děti a příbuzné svých zaměstnanců připravují speciální návštěvní den.

O společnosti

MSD patří mezi přední světové společnosti v oblasti zdravotní péče se zaměřením na vývoj inovativních léčiv, vakcín, terapií a zdravotnických produktů ve více než 140 zemích světa.

V roce 2014 bylo v Praze založeno MSD IT centrum, které se soustředí na využití IT technologií ve zdravotnictví. Centrum zaměstnává více než 500 lidí. Společnost také realizuje řadu CSR aktivit, mezi které patří právě návštěva dětí zaměstnanců ve firmě.

Jak den dětí v práci vypadá?

V jednom červencovém dni přivítalo MSD IT centrum kromě zaměstnanců také více než 50 dětí. Jako každý rok se setkala akce “S dětmi do práce” s velkým úspěchem. Účelem bylo ukázat dětem, kde jejich rodiče tráví většinu svého času a že pracovat pro IT společnost může být zábavné.

Děti začaly svůj den workshopem zaměřeným na programování, mohly si vyzkoušet virtuální realitu, rozpohybovat své tělo během mini diska, nechat si pomalovat obličej a nakonec se pobavit při žonglérském vystoupení.

Všichni si společný den skvěle užili a už se těší na další rok.

Děláte něco podobného ve vaší firmě?

Děláte podobné akce zaměřené na zaměstnance a jejich rodiny i ve vaší firmě a chcete inspirovat ostatní? Ozvěte se nám na info@babyoffice.cz a my o vašich akcích rádi napíšeme.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě