0
Menu

Rozjezdy T-mobile 2018

Další kolo Rozjezdů startuje. Až do 12. března máte možnost se přihlásit do soutěže pro začínající podnikatele. Vyhrát můžete ceny v celkové výši cca 2,5 milionu Kč. Kromě toho máte možnost prezentovat svůj záměr veřejně, získat zpětnou vazbu a navázat cenné kontakty.

Jak na to?

Můžete se přihlásit do soutěže, pokud chcete začít podnikat nebo nepodnikáte déle než jeden rok. Vyplňte přihlášku do soutěže. Přihlášku můžete průběžně upravovat a odeslat až dopilujete odpovědi na všechny otázky. Z odeslaných přihlášek vybere porota 5 finalistů, kteří budou moci prezentovat své záměry před porotou.

Vyhlášení regionálních vítězů proběhne na seminářích v dubnu a v květnu, přesné termíny zjistíte zde. Semináře jsou bezplatné a přihlásit se na ně mohou všichni v daném kraji, kteří se zajímají o podnikání, tedy nejen ti, kteří jsou přihlášeni do letošní soutěže. 

Baby Office – regionální vítěz rozjezdů pro Prahu v roce 2012

V roce 2012 jsme teprve uvažovali o otevření našeho Baby Office, tedy coworkingového centra s miniškolkou pro aktivní rodiče. A díky Rozjezdům jsme v roce 2013 skutečně otevřeli. Vystoupení před porotou nám pomohlo ujasnit si některé sporné části, hodně nám pomohli také konzultanti a lektoři v rámci regionálního semináře. Více o naší účasti zde.

Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí:-)

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě