Rosteme pro život

Srdečně Vás zveme na 4. ročník Prodejní výstavy kvalitních a smysluplných hraček, který proběhne v sobotu a v neděli 8. a 9.11.2014 v Praze-Libuši na ZŠ Meteorologická. ….Chcete pořídit dítěti kvalitní a smysluplnou hračku? Přijměte pozvání na jedinečnou prodejní výstavu Rosteme pro život. A děti vezměte určitě s sebou! U jednotlivých stánků jsou pro ně připraveny dílničky, kde si mohou hrát a tvořit.

Na výstavě budete mít možnost si prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit krásné a kvalitní dřevěné hračky, didaktické pomůcky, stavebnice, hry, potřeby pro výtvarné i jiné tvoření, zajímavé knížky a další věci, které nás při naší cestě rodičovstvím oslovily. K vidění bude také široká škála Montessori materiálu.

PŘEMÝŠLÍTE, JESTLI VZÍT I DĚTI?
Určitě. Děti k této výstavě neodmyslitelně patří. Je pro nás důležité, aby našly u stánků “svůj prostor” na hraní. Většinou to jsou koberce s různými hračkami nebo stavebnicemi. Nechybí zajímavá výtvarná aktivita. Připraveny jsou také tvořivé dílničky (vystavovatelé mohou vybírat drobný příspěvek na materiál).

REZERVACE VYSTAVOVANÝCH VÝROBKŮ PŘEDEM
Jednotliví vystavovatelé představují postupně sebe a své produkty na našich Facebookových stránkách. Máte možnost rezervovat si na FB předem věci, které jste si vybrali a na výstavě si je už jen vyzvednout. Budete mít jistotu, že vám je nikdo nevyfoukne před nosem.

BAZÁREK
Přebývají Vám doma hračky nebo Montessori pomůcky, ze kterých děti už vyrostly? Nebo chcete něco z druhé ruky opatřit? Můžete využít náš bazárek přímo na výstavě.

Už se na vás moc těšíme.

Na viděnou na výstavě! Bližší informace najdete na www.rostemeprozivot.cz.

Sdílejte ...


Komentáře

Okomentuje příspěvek