První workshop s Kamilou Vodochodskou

1533722_601850506555084_2030100931_nMáme za sebou první ze série modních workshopů s Kamilou Vodochodskou. Kurz byl zaplněn do posledního místa a všechny jsme v napětí očekávaly, jak proběhne. Módní návrhářka, stylistka a koučka v jednom dokázala vytvořit maximálně přátelskou a tvůrčí atmosféru, která nás výrazně posunula v hledání našeho osobitého stylu v oblékání.
Po úvodním představení všech účastnic a krátkém povídání o tom, co kdo od kurzu očekává, jsme se pustily do náplně první hodiny – tvorby Mood boardu.

Po úvodním představení všech účastnic a krátkém povídání o tom, co od kurzu očekávají, jsme se pustily do náplně prvního workshopu – tvorby Mood boardu. Účastnice dostaly za úkol vytvořit koláž z výstřižků z časopisů, která by nejlépe vystihovala, co se jim líbí, co je inspiruje a charakterizuje ať už v podobě oblečení, barev nebo citací. „Není to o tom, že bych měla kolonky, do kterých bych si klienty řadila a říkala jim, ať si vezmou to a to. S každým pracuji tak, aby našel vlastní originální styl. Práce s každým klientem je úplně jiná,“ upozorňuje Kamila Vodochodská.

A proč je Mood board klíčový pro nalezení vlastního stylu? „Sedmdesát procent mých klientů pochází z byznys sféry a jejich čas je velmi drahý. Mood Board je nejlepší cesta jak rychle a efektivně zjistit jejich preference. Opravdu se vyplatí věnovat Mood boardu hodinu a půl a ujasnit si tak, jaké se Vám líbí střihy, barvy a materiály. Od toho se můžeme odrazit dál,“ popisuje Vodochodská.

„Z kurzu jsem byla nadšená a těším se na další pokračování. Splnil má vysoká očekávání,“ řekla kurzistka Veronika H. „Bylo to úžasné dopoledne, už se těším na pokračování,“ dodává Edita H. Skvělé ohlasy se objevily i na našem Facebooku: „Díky moc za příjemné dopoledne,“ napsala Jana G. Během následujících workshopů nás Kamila provede dalšími nezbytnými kroky v cestě za osobitým stylem, který nám může pomoci v realizaci našich cílů ať už osobních nebo profesních.

kamila_druhy blokDruhý workshop s Kamilou Vodochodskou se bude konat již 10.2. a hlásit se můžete zde. Tentokrát se podíváme blíže na vytvořené Mood boardy a naučíme se jak zorganizovat naše šatníky tak, aby nám každý den ulehčovaly život. Do té doby se spojte s Kamilou prostřednictvím její Facebook stránky.

Sdílejte ...


Komentáře

Okomentuje příspěvek