603 564 243
EN
Menu

Děkujeme, že respektujete tento provozní řád a věříme, že se nám tak společnými silami podaří vytvořit příjemné místo, kde se vám bude dobře pracovat a kam se budete rádi vracet.

1. Ve všech prostorách Baby Office je přísný zákaz kouření a požívání alkoholických nápojů.

2. Za své osobní věci si zodpovídá každý návštěvník sám. Za odložené věci návštěvníků (v případě krádeže či poškození) nepřebírá Baby Office (Life Balance s.r.o.) žádnou zodpovědnost ani neručí za případně vzniklou škodu. Pojištění odpovědnosti se vztahuje pouze na děti registrované v miniškolce.

3. V kanceláři Baby Office je během provozní doby přítomen zástupce projektu, který vám zodpoví případné dotazy. Návštěvník se při příchodu ohlásí v kanceláři Baby Office. Při odchodu potvrdí svoji přítomnost na prezenční listině. Poplatek za využití služby (místo ve sdílené kanceláři či pronájem celé kanceláře) je zaplacen jednorázově hotově, odečtením částky z Členské karty nebo spadá do předplaceného měsíčního paušálu. Aktuální ceník služeb je zveřejněn na webu Baby Office.

4. Prosíme o dodržování otevírací doby kanceláří. Otevírací doba je vyvěšena na webových stránkách i na nástěnce v chodbách. Mimo otevírací dobu je prostor kanceláří přístupný pouze po předchozí vzájemné dohodě.

5. Buďte ohleduplní k ostatním a své telefonické hovory vyřizujte krátce nebo využijte sezení na chodbách mimo coworking.

6. V prostorách Baby Office můžete využít připojení k internetové síti WiFi zdarma.

7. Prosíme, buďte ohleduplní k ostatním, a proto v coworkingu nekonzumujte jídlo. Své jídlo můžete jíst v prostoru chodby nebo na balkoně. Na chodbě najdete kuchyňku, kde je možno využít její vybavení pro vlastní potřeby – mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, ledničku i nádobí.

8. V prostorách Baby Office třídíme odpad – prosím respektujte to při vyhazování odpadků a využívejte příslušně označené odpadní nádoby.

9. Na toaletě je dětem k dispozici nočník. Po svém dítěti prosím uklízejte – vyneste a vypláchněte nočník, na WC dítě vždy doprovoďte.  Z hygienických důvodů děti přebalujte na přebalovacím pultu, který je umístěn v prostoru WC. Použité pleny či ubrousky vyhazujte do odpadkového koše na WC.  Toalety prosím udržujte v čistotě.

10. Hrubé nebo soustavné porušování provozního řádu opravňuje zástupce Baby Office vykázat návštěvníka z prostor Baby Office, a to bez náhrady.

Děkujeme za pochopení.

Tým Baby Office