0
Menu

Prosinec a leden 2014 v Baby Office

První cyklus Desatera je minulostí 

Koncem minulého roku absolvovala první skupina statečných a především odhodlaných žen první cyklus kurzu Desatero k úspěchu. V průběhu všech přednášek se jim poctivě věnovala dvojice lektorek z Gender Consulting s.r.o. Mgr. Jana Klampfová a Mgr. Kateřina Kaňoková. Během deseti seminářů se kurzistky dozvěděly více o vlastnostech, které jsou nejen ve světě podnikání tolik potřebné. Patří mezi ně sebevědomí, schopnost „prodat se“, schopnost efektivní organizace času nebo správná komunikace s klienty. Za nejpřínosnější přitom absolventky považovaly lekce o sebevědomí, time managementu a téma slaďování práce a rodiny.

Při závěrečném kurzu klientky nešetřily chválou a hodnotily kurz velmi pozitivně. „Určitě musím zmínit příjemnou atmosféru, kde vznikla nová přátelství. Přednášky byly srozumitelné, aktuální, s příklady ze života lektorek. Celkově hodnotím na jedničku,“napsala například účastnice kurzu Hana M. Nový, do posledního místa zaplněný, cyklus Desatero k úspěchu s hlídáním dětí startuje 21.1.2014. 

str1Stříbrné vánoční dny 2013
Těsně před Vánoci jsme se zúčastnili veletrhu Stříbrné vánoční dny. Malým i velkým návštěvníkům jsme nabídli hrací koutek pro děti s tvůrčí dílnou, relaxační zonu s Tuli vaky a jako bonus i fotokoutek naší dvorní fotografky Věrky Křeháčkové. Navíc jsme rozdávali i malé dárky od našeho partnera – svačinky Nestlé, po kterých se jen zaprášilo.

Štěpánka Duchková a její Rétorika v Baby Office
Dalším z populárních kurzů, který pro velký úspěch opakujeme, je kurz Rétoriky se Štěpánkou Duchkovou. Lektorka má dlouholeté praxi v televizním studiu a v médiích obecně, dnes se věnuje moderování a právě vyučování rétoriky. retor1
Na kurzu se Štěpánkou Duchkovou se během jednoho dopoledne dozvíte informace a zkušenosti, které nasbírala ze celou dobu vystupování v médiích a až se vám některá ze situací reálně stane, budete si s ní umět poradit. Dozvíte se, jak se lépe prezentovat a každý dostane konrétní rady. Proberete i důležitost upraveného vzhledu a vhodného oblečení nebo komunikační fráze, které stoprocentně fungují.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě