Prosinec a leden v Baby Office

První cyklus Desatera je minulostí
des2Koncem minulého roku absolvovala první skupina statečných a především odhodlaných žen první cyklus kurzu Desatero k úspěchu. V průběhu všech přednášek se jim poctivě věnovala dvojice lektorek z Gender Consulting s.r.o. Mgr. Jana Klampfová a Mgr. Kateřina Kaňoková. Během deseti seminářů se kurzistky dozvěděly více o vlastnostech, které jsou nejen ve světě podnikání tolik potřebné. Patří mezi ně sebevědomí, schopnost „prodat se“, schopnost efektivní organizace času nebo správná komunikace s klienty. Za nejpřínosnější přitom absolventky považovaly lekce o sebevědomí, time managementu a téma slaďování práce a rodiny.
Při závěrečném kurzu klientky nešetřily chválou a hodnotily kurz velmi pozitivně. „Určitě musím zmínit příjemnou atmosféru, kde vznikla nová přátelství. Přednášky byly srozumitelné, aktuální, s příklady ze života lektorek. Celkově hodnotím na jedničku,“napsala například účastnice kurzu Hana M. Nový, do posledního místa zaplněný, cyklus Desatero k úspěchu startuje 21.1.2014. Další kurz bude od dubna a je také plně obsazen. Možnost máte ještě v září, kde jsou poslední volná místa.

str1Stříbrné vánoční dny 2013
Těsně před Vánoci jsme se zúčastnili veletrhu Stříbrné vánoční dny. Malým i velkým návštěvníkům jsme nabídli hrací koutek pro děti s tvůrčí dílnou, relaxační zonu s Tuli vaky a jako bonus i fotokoutek naší dvorní fotografky Věrky Křeháčkové. Navíc jsme rozdávali i malé dárky od našeho partnera – svačinky Nestlé, po kterých se jen zaprášilo.

Štěpánka Duchková a její Rétorika v Baby Office
Dalším z populárních kurzů, který pro velký úspěch opakujeme, je kurz Rétoriky se Štěpánkou Duchkovou. Lektorka má dlouholeté praxi v televizním studiu a v médiích obecně, dnes se věnuje moderování a právě vyučování rétoriky. V Baby Office máte nyní jedinečnou možnost absolvovat kurz 6.2.2014, na kterém jsou poslední dvě volná místa. Již druhý dotovaný kurz OPPA je plně obsazen.retor1
Na kurzu se Štěpánkou Duchkovou se během jednoho dopoledne dozvíte informace a zkušenosti, které nasbírala ze celou dobu vystupování v médiích a až se vám některá ze situací reálně stane, budete si s ní umět poradit. Dozvíte se, jak se lépe prezentovat a každý dostane konrétní rady. Proberete i důležitost upraveného vzhledu a vhodného oblečení nebo komunikační fráze, které stoprocentně fungují.

Sdílejte ...


Komentáře

Okomentuje příspěvek