0
Menu

Dětské oslavy

Zajistíme oslavu narozenin v oblíbeném tématu vašeho dítěte. Ať už u vás doma frčí vláčky, dinosauři nebo princezny.

Dětské oslavyDěti narozeninové oslavy milují a dokážou si je užít na maximum. Pro rodiče to však může být pořádný stres vymyslet, jak děti zabavit, kde oslavu uspořádat, co je potřeba zařídit… Ano, je toho hodně. Pokud se však obrátíte na nás, máte o starost méně. Pro vaše děti přichystáme oslavu, na kterou nezapomenou.

Dětské oslavy máme v malíčku

  • Vytvářet zábavu pro děti, to nás opravdu baví. Děti jsou v tomto ohledu velmi vděčnou „cílovkou“, proto se kreativitě meze nekladou.

A na jaké zážitky se s námi děti mohou těšit?

  • Zařídíme veškeré potřebné vybavení, aby oslava byla kompletní – výzdobu, dort, občerstvení, dětský koutek a tolik oblíbené balónky.
  • Vytvoříme tematickou hru na míru podle přání a povahy dítěte. Váš oslavenec je náš pán.
  • Protože víme, že děti jsou neposedné, máme pro ně připravené specifické úkoly – sportovní či vědomostní.
  • Soutěže jsou fajn, ovšem přijde chvíle, kdy si budou potřebovat odpočinout. A k tomuto účelu máme připraveného kouzelníka, klauna, písečný workshop nebo třeba divadélko a malování na obličej. Opět můžete zvolit podle přání dítěte.
  • Tematická zábava – zaměříme se na určité téma. Máte holčičku? Co třeba princezny či salón krásy? Kluci zase ocení hru na detektivy nebo rytíře. Oblíbení jsou pohádkoví hrdinové. Stačí nám jen sdělit přání oslavence a my se to pokusíme splnit do puntíku (tématickou hru, krásný narozeninový dort, tématickou výzdobu a balónky,…).
  • Jakmile oslava skončí, všechno uklidíme. Nemusíte se tak o nic starat.

Narozeniny jsou pro děti velmi významným dnem (ano, pro dospělé také, ale děti to zkrátka prožívají víc). Dopřejte jim krásné zážitky, které prožijí se svými kamarády. Ostatně i pro vás to bude velká radost, protože vidět šťastné dítě, to je ta nejkrásnější odměna.

Miluj směj se žij

Pokud chcete zajistit neopakovatelnou zarozeninovou párty, obraťte se na naše parťáky Miluj, směj se, žij.

 

Tematické stezky vhodné pro narozeninové oslavy

Pro starší děti jsme připravili tematické stezky (bojovky) s luštěním šifer. Jedná se o sadu listů, které rozvěsíte v areálu, dětem rozdáte odpovědní kartičky a zábava může začít.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě