0
Menu

On-line vysílání

Všechny naše akce jsme schopni zajistit také on-line. Tvoříme s dětmi. Zahrajeme si s nimi divadlo, pozveme kouzelníka, uspořádáme diskotéku.

Pro dospělé pořádáme tvořivé workshopy on-line. Zařídíme komunitní akce i moderované diskuze. 

On-line tvůrčí dílnaV době pandemie se konání akcí přesunulo do on-line prostředí. Osobní kontakt sice nic nenahradí, ale nám se daří i ve virtuálním prostředí navodit příjemnou tvůrčí atmosféru.

On-line akce mají i své pozitivní stránky. Účastníci se připojí k akci z pohodlí domova nebo kanceláře, ušetří čas na přesun, nemusí věnovat přehnanou péči sladění outfitu (stačí horní část těla:-))

On-line tvoření s dětmi

Tvoření z doma dostupných materiálů – tempery, papíry, staré časopisy, apod. Předem inzerujeme téma tvoření a co si mají děti připravit.

Tvoření z předem dodaných materiálů – připravíme pro děti balíčky nebo krabičky s věcmi, které potřebují na tvoření. V balíčkách střídáme různé techniky (koláže, frotáž, decoupage, akryl apod.) či se inspirujeme tématy ročních období a lidovými tradicemi. Balíčky rozvezeme po rodinách nebo si je lidé vyzvednou ve firmě, na úřadě, u nás nebo na jiném místě.

V určitý předem inzerovaný čas se děti připojí a tvoří společně s naším lektorem. Tvoření přizpůsobujeme věku dětí. Děti tvoří většinou samostatně, menší děti mohou potřebovat asistenci dospělého při přípravě a volbě pomůcek.

Jak tvoření probíhalo ve firmě PWC si můžete přečíst zde.

Ostatní akce on-line

Zajistíme vystoupení kouzelníka, divadelní představení nebo jinou on-line akci.

Mohlo by Vás zajímat

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě