Připravujeme nový projekt pro pracující rodiče

Projekty, které podporují maminky (či tatínky) v jejich návratu z rodičovské, často končí tím, že se maminka proškolí, ale hledání práce nebo začátek podnikání už je jen na ní a často se ocitne bez pomoci, protože projekt skončí moc brzy. Připravujeme nyní projekt, který tento problém řeší, a měl by skončit přímým vstupem na trh práce. Plánujeme, že projekt bude mít 4 fáze:

1. Skupinový koučing, který má pomoci pečujícím rodičům zorientovat se v tom, co vlastně chtějí dělat. A najít obor, který ji zajímá a kde může skloubit práci a péči o malé děti.
2. Odborné školení v oboru, které si pečující rodič zvolí.
3. Mentoring, kdy se pečující rodiče pod vedením zkušené mentorky budou zdokonalovat ve svých dovednostech.
4. Placená stáž ve firmě, kde pečující rodič v ideálním případě získá dlouhodobé zaměstnání.
Pokud se vám projekt líbí a myslíte si, že byste se chtěla zapojit (pokud vyjde tak cca za od září 2016), vyplňte prosím tento dotazník.

Děkujeme, tým Baby Office.

Pokud jste firma, která by mohla zaměstnat rodiče na flexibilní úvazek, můžete nám pomoci vyplnit tento dotazník.

Děkujeme moc za vyplnění dotazníků. Tímto jste pomohli nejen nám, ale i maminkám a tatínkům, kteří pečují o děti a chtějí to skloubit s pracovním životem, jak to jen jde.
Tým Baby Office.

Sdílejte ...


Komentáře

  1. […] koučing, školení, mentoring a placená stáž ve firmě…  Zajímá vás více, jukněte zde a do 15.4.2016 vyplňte dotazník, pak nebude bránit nic v budování tohoto […]

Okomentuje příspěvek