Přijďte na Equal Pay Day a děti vezměte s sebou

Konference Equal Pay Day, plná inspirace, sdílení a ženské podpory, se letos uskuteční 17. a 18.4. v hotelu Clarion v pražských Vysočanech. Připraven je bohatý program jak pro ženy, tak pro jejich děti. Zatímco pro dospělé je připravena v pátek konference a v sobotu mentoring se zajímavými a inspirativními ženami, na děti čeká dětský koutek Rossmánek s tvůrčí dílnou a pohybovými aktivitami na téma filmu Doba ledová a soutěž o ceny. A pozor, hlídání i mentoring můžete využít ZDARMA.

Jak to funguje? Zdarma můžete využít čerpání až 2 mentoringů, neomezený počet můžete čerpat za 990 korun. Zdarma je pak i hlídání dětí v koutku Rossmánek, který zajišťuje Baby Office. „Pro děti bude připraven skutečně bohatý program – tvůrčí dílna, kde budou děti vytvářet prostírání nebo přívěsky na krk, pohybová stezka, kde se děti budou moci vyřádit a připravena bude i soutěž o oblíbené plyšáky z filmu Doba ledová,“ říká o dětském koutku Pavlína Bandrowská, manažerka mobilních dětských koutků Baby Office.

Jak se přihlásit? Stačí si na stránkách Equal Pay Day vybrat z mnoha mentorek a témat ty, které vás zaujaly. Mezi mentorkami přitom nechybí jména jako Eva Vašková Čejková, Margareta Křížová, Markéta Fialová, Mirka Čejková nebo zahraniční host Shigeri Takamatsu. Hlídání dětí si pak rezervujte na stránkách Baby Office. S registrací neotálejte, místa se rychle plní. Těšíme se na vás!


Komentáře

  1. Tomáš Ševčík 27. srpna 2015

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer efficitur fringilla lorem, condimentum tempus metus laoreet quis. Mauris et tempor ligula. Quisque pharetra molestie dapibus. Quisque efficitur accumsan aliquam. Donec a dictum lectus, id facilisis nunc. Cras porta, urna eu dignissim tristique, massa diam pretium sem, vel dapibus nisl est pretium lorem. Etiam id placerat arcu. Nam gravida arcu eu interdum lacinia. Donec ut lacinia quam. Vivamus laoreet justo ac tempus cursus.

Okomentuje příspěvek