Přidejte se a staňte se součástí zavedeného projektu

Projekt Baby Office zanedlouho vstoupí do třetího roku svého fungování. Za tu dobu urazil dlouhou cestu a celý tým s ním zažíval úspěchy i neúspěchy, pocity totálního vyčerpání i euforie. „Před třemi lety jsme s Pavlínou (druhá spoluzakladatelka Pavlína Bandrowská) začínaly se službou, která tu dříve nebyla a musely jsme vytvářet trh. Zažily jsme vzestupy a pády a hlavně jsme zjistily, co funguje a co ne. Po roce a půl fungování jsme se svépomocí stěhovali do větších prostor a aby toho nebylo málo, od června, kdy se mi narodil syn, je nás ještě o jednoho víc,“ vypočítává poslední tři roky jedna ze zakladatelek Baby Office Hana Krejčí.

Tvrdá práce na projektu, často na úkor osobního života, přinesla své ovoce. V současnosti je Baby Office projektem s velkým potenciálem dalšího růstu. „K tomu, aby mohl Baby Office dále růst tak, jak zamýšlíme, nám chybí další partner/partneři- někdo, kdo bude nadšený prací na inovativním projektu sociálního podnikání,“ popisuje ideálního adepta Krejčí.

Jaké zapojení Baby Office nabízí a co požaduje? „Protože se neustále rozšiřujeme a kromě samotného centra Baby Office rozvíjíme i Mobilní dětské koutky,  uvítáme někoho, kdo bude ochotný převzít již zaběhlé aktivity – coworking, pronájmy, vzdělávací kurzy a miniškolku v pražské Krči. Požadujeme nadšení pro věc, chuť podnikat a možnost finančního zapojení. Za to nabízíme možnost partnerství na projektu, který má zaběhlý provoz, dobré jméno v očích veřejnosti a spokojené klienty,“ uzavírá Krejčí.

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete nám na mail hana.krejci@babyoffice průvodní dopis o tom, proč se chcete stát partnery projektu. My se vám ozveme a rádi se s vámi potkáme na schůzce v Baby Office.

 

Sdílejte ...


Komentáře

Okomentuje příspěvek