0
Menu

Polštářkové omalovánky dodávají dětem pocit bezpečí

Polštářkové omalovánkyJana Tomšíková je učitelkou prvního stupně a zakladatelkou české firmy prvnistupen.eu. Při podnikání propojuje teorii s bohatou praxí. Jana 12 let redigovala učebnice pro první stupeň. Je redaktorkou matematiky prof. Hejného,  odpovídá za učebnice, pracovní sešity i veškeré interaktivní produkty s tím spojené. Tuto metodu také vyučuje ve škole. Zároveň koordinuje projekt nového Čtyřlístkového slabikáře, které chystá nakladatelství Albatros.

„Co mi ve škole s návratem do třídy chybělo? Podsedáky na tvrdé dětské židle, na nichž žáci vysedí spoustu času.  Na tomto produktu je úžasné kreativní tvoření dětí, neboť si samy kreslí a vybarvují svůj podsedák či polštářek. Dětská fantazie je úžasná. Co výtvor, to originál. Děti jsou na svá díla pyšné. Je to obrovská motivace pro jejich rozvoj,“ popisuje Jana.

Na návrh motivů se spojila s výtvarnicí Danou Raunerovou. Potah polštářku je vyroben ze 100% bavlny a lze jej prát v běžné pračce. Náplň tvoří 100% polyester. Výrobky se šijí v chráněné dílně. Na polštářky děti malují fixami na textil.

My polštářky úspěšně využíváme především při hlídání dětí ve firmách. Děti je milují 🙂 

 

Hana Krejčí

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě