0
Menu

Během podzimu se nám podařilo na několika místech podpořit work-life balance.

Víte, co je na podzimu nejkrásnější? Vedle krásně barevně zbarveného listí, svěžího vzduchu a čerstvého sněhu jsou to úsměvy dětí, které objevují svět, zatímco si jejich rodiče vychutnávají zasloužený čas pro sebe. A my v Baby Office umíme ty úsměvy vykouzlit!

Podzim je také časem, kdy se koná mnoho akcí a konferencí. A právě na těchto místech hraje Baby Office důležitou roli. Jak? Třeba tím, že zajistí dětský koutek, takovou oázu klidu pro maminky a tatínky. Víme, že každý rodič ocení, když si může vychutnat akci s vědomím, že o nejbližší je dokonale postaráno.

V listopadu jsme postavili náš plně vybavený mobilní koutek na PVA Expo Praha, kde jsme byli již podesáté součástí největšího festivalu léčivých bylin Cannafest. V říjnu jsme zajistili hlídání během konference přímo na Univerzitě Karlově a radost nám dělají ti nejmenší v našem novém pevném firemním koutku v Holešovicích, kde se po půl roce krásně sžily s prostředím i kamarády. Děti si v koutku hrají, učí se i tvoří … podívejte se na jejich překrásné podzimní dekorace.

Máme radost, co vše se nám v uplynulém měsíci podařilo pro rodiny udělat, jak dokazují nadšené reakce rodičů.

 „Díky hlídání v místě konference jsem v naprostém klidu a mohu se soustředit jen na své vzdělání.“ maminka Natálky, 3 roky.

„Najít klidné místo na kojení je na velkých festivalech většinou nemožné. Díky příjemnému koutku pro děti i maminky od Baby Office jsme si Cannafest užili v klidu a pohodě všichni.“  maminka Aničky, 4 měsíce.  

Ale abychom byli upřímní, nejde jen o zábavu. Jde o to vytvářet prostředí, kde se work-life balance stává realitou. Kde firmy ukazují, že jim na zaměstnancích a jejich rodinách opravdu záleží. Kde pořadatelé akcí dokazují, že myslí na každého návštěvníka.

Zaujaly vás naše podzimní realizace? Dejte nám vědět – těšíme se, že společně vytvoříme prostor, kde bude každý malý objevitel šťastný a rodič spokojený.

Děkujeme, že nám pomáháte šířit poselství, že dětské koutky na akcích nejsou jen trendem, ale stávají se standardem pro kvalitní a rodinně orientované eventy.

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě