0
Menu

Podnikatelská příležitost – franšíza Trdlohrátky

Paní Lenka Cacková, lektorka, mentorka, provozovatelka divadla, zakladatelka franšízy Trdlohrátky
a ambasadorka projektu „Život nápadům“, nabízí příležitost k podnikání, kterou můžete provozovat i v Baby Office.

„Trdlohrátky měly být původně jen dalším rozšířením mých různorodých aktivit. Stala jsem se maminkou, a tak se moje pozornost logicky zaměřila na nejmenší děti. Čím více času jsem ale tomuto nápadu věnovala, tím více jsem v něm viděla velký potenciál. Zvláště, když jsem pak uvedla první programy do praxe, a odezvy byly fantastické. Po dvou ročnících jsem se začala tomuto projektu věnovat naplno a vznikl nejen oficiální a dopodrobna propracovaný program, ale i celá franšíza,“ říká Lenka

Trdlohrátky slouží k pravidelnému setkávání nejmenších dětí (už od 4 měsíců) a jejich rodičů po celý školní rok. Cílem je především společný prožitek a objevování cest komunikace mezi dítětem a rodiči. Je koncipován tak, aby obsáhl co nejvíce témat. Formou hry získávají rodiče informace, motivace i inspiraci pro komunikaci s dítětem, s čímž jde ruku v ruce rozvoj na všech úrovních. Trdlohrátky jsou propojené dějem, jsou spjaty s pohádkami. Děj a společný prožitek pokládám za stejně důležitý jako to, že pracujeme s českými tradicemi a lidovými texty. Nejedná se pouze o zábavu pro děti, ale ucelený program rozvoje nejmenších.

Franšíza pak vznikla na základě touhy. Chtěla jsem se dál věnovat rodině, divadlu a zároveň jsem chtěla dál rozvíjet Trdlohrátky. Podařilo se a já jsem za to neskutečně vděčná. V současné době už se trdluje na mnoha místech ČR a vznikají nejen pobočky, ale hlavně nová přátelství. Ač to zní možná bláhově, roste nám pěkná komunita žen, který si navzájem pomáhají a fandí.

Trdlohrátky samotné si získávají zájem a pomalu se dostávají do povědomí.  Jsem šťastná, protože se plní vše, co jsem si vždy přála. Nejen, že mě živí  to, co mě baví, ale dávám možnost jiným, aby to měly také tak. Těším se na  každou novou lektorku… stačí jen chuť začít, vše ostatní přijde.

Pokud i vy máte zájem vrhnout se do podnikání na mateřské a rozvoje jak svého, tak i svých a dalších dětí a práce s dětmi vás baví, kontaktujte Lenku.

Trdlohrátky leták

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě