Pavla Maříková

Pavla Maříková (1979)
Autorka a zakladatelka fitMAMI®
Jsem maminkou dvou úžasných dětí – Lili a Samíka, a kromě nich je mou životní vášní sport. Bez pohybu si nedovedu představit jediný den a ke sportu se snažím vést samozřejmě i své děti.
A právě propojením těchto mých životních lásek a radostí vzniklo fitMAMI® http://www.fitmami.cz aneb sportovní program pro maminky, ale třeba i tatínky či babičky a dědečky, který probíhá venku na čerstvém vzduchu a za přítomnosti dětí. Není nutné tedy řešit hlídání nebo odkládat děti do dětských koutků atd.
Hlavní myšlenkou fitMAMI® je podpora pravidelného pohybu maminek s malými dětmi, které mají mnohdy ztížené podmínky, jak i po porodu zdravě a správně cvičit. Lekce fitMAMI® probíhají formou intervalového tréninku, který kombinuje běh s kočárkem (ale i bez kočárku, pokud máte již odrostlé děti), cviky na zpevnění těla, formování problematických partií, strečink, ale také hry a říkanky, aby bylo cvičení zábavné i pro děti. Cvičit mohou maminky hned po ukončení šestinedělí – horní věková hranice dětí není nijak omezena, běžně chodí na fitMAMI® i maminky s předškoláky na koloběžkách a kolech.
fitMAMI® se cvičí na desítkách míst po celé České i Slovenské republice, proto neváhejte a přidejte se i VY!
Co dalšího nabízí fitMAMI®?
• Pravidelné vzdělávací semináře pro maminky, které se chtějí i na mateřské dál vzdělávat
Outdoorové lekce pro těhotné fit4MIMI
Víkendové a týdenní pobyty pro maminky s dětmi v ČR i zahraničí
• Každoroční kolekci sportovního oblečení fitMAMI® (letos s názvem Feel fitMAMI®)
Ručně šité hračky a sportovní maňásky z kolekce fitMAMI® PLAY
• Od září 2014 vydáváme první fitness magazín pro maminky fitMAMINKA® – ZDARMA!
Školení nových lektorek (z 99% také maminek), které následně působí jako cvičitelky fitMAMI® ve svých vlastních lokalitách – skvělá seberealizace na MD, přivýdělek a k tomu společnost dalších sportovních maminek jako bonus!
• Podporujeme váš osobní i sportovní růst a rozvoj – Inspiro den, Inspiro piknik, Sportovní workshopy pro maminky atd.

Sdílejte ...


Komentáře

Comments are closed.