0
Menu

Pavla Maříková – Fitmami

Pavla Maříková je zakladatelkou fitMAMI®, sportovního programu pro maminky s malými dětmi. S Pavlou Maříkovou spolupracujeme již od dob začátků Baby Office. Pavla k nám chodila do coworkingu a my jsme hlídali Samíka 🙂
 
„Jsem maminkou dvou úžasných dětí – Lili a Samíka, a kromě nich je mou životní vášní sport. Bez pohybu si nedovedu představit jediný den a ke sportu se snažím vést samozřejmě i své děti,“ říká Pavla.

A právě propojením těchto Pavliných životních lásek a radostí vzniklo fitMAMI®. Program je určený primárně pro maminky, ale jsou vítání i tatínkové, babičky a dědečky. Probíhá venku na čerstvém vzduchu a za přítomnosti dětí. Není nutné tedy řešit hlídání nebo odkládat děti do dětských koutků atd.

Hlavní myšlenkou fitMAMI® je podpora pravidelného pohybu maminek s malými dětmi, které mají mnohdy ztížené podmínky, jak i po porodu zdravě a správně cvičit.

Lekce fitMAMI® probíhají formou intervalového tréninku, který kombinuje běh s kočárkem (ale i bez kočárku, pokud máte již odrostlé děti), cviky na zpevnění těla, formování problematických partií, strečink, ale také hry a říkanky, aby bylo cvičení zábavné i pro děti. Cvičit mohou maminky hned po ukončení šestinedělí – horní věková hranice dětí není nijak omezena, běžně chodí na fitMAMI® i maminky s předškoláky na koloběžkách a kolech.

fitMAMI® se cvičí na desítkách míst po celé České i Slovenské republice, proto neváhejte a přidejte se i VY!

Co dalšího nabízí fitMAMI®?

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě