603 564 243
EN
Menu

Patroni projektu

margareta_krizovaMargareta Křížová je v současnosti spolumajitelkou společnosti CEAG, která se zabývá právním poradenstvím a vyhledáváním investičních příležitostí. Studovala mezinárodní vztahy, obchod a marketing. Řídí se heslem, že každý byznys byl jednou malý. Má svůj blog www.margaretakrizova.com se zajímavými články, které jsou zaměřené většinou na podnikání a jeho rozjezd. Snaží se podpořit a motivovat nejen ženy podnikatelky. Byla investorkou v pořadu České televize Den D.

lucie_seifert2Lucie Seifertová je česká ilustrátorka a spisovatelka. Vystudovala Hollarovu střední školu v Praze s výtvarným zaměřením a poté studovala na AVU v ateliéru u profesora Sobka. Živila se tvorbou grafik pro časopisy, ilustrováním a působila jako výtvarná redaktorka. Napsala knihu Dějiny udatného českého národa a pár bezvýznamných světových událostí, za kterou získala v roce 2003 ocenění Magnesia Litera v kategorii nejlepší dětská kniha roku. Je rovněž autorkou stejnojmenného kresleného seriálu pro děti o české historii.

patroiMartina Vrbová a Jana Havrdová jsou moderátorky pořadu Sama doma, který vysílá Česká televize. Martina Vrbová se narodila v Československu, ale první tři roky života prožila s rodiči v Bolívii. Později studovala ve Španělsku na konzervatoři hru na klasickou kytaru a španělštinu. Dnes žije v České republice, je vdaná a vychovává dvě dcery.
Jana Havrdová vystudovala právnickou fakultu, ale právu se nevěnuje. Živí se jako moderátorka a cvičitelka aerobiku a je prezidentkou a manažerkou reprezentace Českého svazu aerobiku. S manželem vychovává dva syny.