Ohlédnutí za uplynulým rokem

Rok 2013 byl pro nás doslova nabitý událostmi. V lednu jsme po dlouhém hledání objevili prostor pro plánovaný projekt BABY OFFICE, který po drobných ústupcích odpovídal našim představám. Zařídili jsme ho ve spolupráci se skvělým ateliérem Manua, vybavili nábytkem z Paletek, Seedes či šitými dekoracemi od Dede dekoru. V březnu jsme otevřeli ve zkušebním provozu a 11. dubna jsme měli otevření slavnostní, které se povedlo a uvedlo nás i naše spolupracovníky do koloběhu plného nových zkušeností.

A tak testujeme nejen vysněný provoz coworkingu s miniškolkou, ale i naše schopnosti vytvořit kompaktní tým lidí, kteří jdou společným směrem. Naším cílem je dělat práci, která nás baví i živí, a zároveň přispět svým dílem k řešení celospolečenských témat – od znevýhodněných rodičů s dětmi na trhu práce až po nedostatek míst v předškolních zařízeních a podporu začínajících podnikatelů i flexibilních pracovních úvazků.

Na naší cestě jsme potkali spoustu zajímavých lidí i organizací, zavedli jsme službu mobilních koutků, vytvořili nová pracovní místa, vyzkoušeli klady a zápory dotace a navázali přínosná partnerství, která dále rozvíjíme a která nás posouvají dále. Společnost Tuli obohatila naše prostory sedacími vaky pro děti i dospělé, Gender Consuting a další odborní lektoři nám pomáhají ve vzdělávání a podpoře pracovních příležitostí, Mommy Time spolu s námi s láskou pečuje o vaše děti.

Měníme naše i vaše osobní příběhy – a doufáme, že k lepšímu. Podporujeme chuť každého jít cestou svobodné volby, která ale není vždy jednoduchá. Ceníme si proto všech, kteří mají energii na vlastní podnikání – chcete to zkusit také? Vyzkoušejte naše služby, naše místo, naše prostory. A je jedno, zda již dítko máte či jej teprve plánujete – vítáme ženy i muže.

Děkujeme našemu týmu zaměstnanců, spolupracovníků i dobrovolníkům za trpělivost se zdokonalováním našeho projektu a partnerům, kteří nám pomáhají, dělají reklamu a poskytují cenné rady. Vše nasvědčuje tomu, že jsme dobře vyšlápli a následující rok 2014 přinese další dobré kroky pro nás i pro vás.
Na shledanou v Baby Office!

Pavlína Bandrowská
spoluzakladatelka Baby Office

Sdílejte ...


Komentáře

  1. Pavlína Marešová 7. ledna 2014

    Moji milí, děláte to dobře a držím vám pěsti. Ze všeho co děláte prvotně vyzařuje, ne dnes, velmi běžné : “chci z toho něco mít”, ale dnes velmi vzácné: “chci druhým něco dát”. Vím, že to není jednoduché, ale vydržte… Přeji spoustu spokojených klientů, malých i velkých a vězte, že cesta vede přes překážky ke hvězdám… 🙂 Pavlína M.

Okomentuje příspěvek