0
Menu

Ohlédnutí za říjnovými akcemi

Říjen byl plný zajímavých akcí, které jsme pořádali v Pracovně Ženy sro v Karlíně nebo v Centru Prevence dětem.

Jak vytvořit a spravovat úspěšné stránky na Facebooku, Jak vytvořit reklamu na Facebooku

Účastníci hodnotí kurz jako velmi dobře a názorně sestavený i pro naprosté začátečníky v práci s Facebookem. Nicméně i pro ty, kteří již svou FB stránku mají, lektorka Lucka přinesla velké množství nových informací a funkcí, o kterých často nemáme ani potuchy.

Intenzivní mediální trénink se Štěpánkou Duchkovou:

Prezentace firmy či své osoby v médiích, přímá zpětná vazba od zkušeného moderátorky. Další z našich workshopů v malém počtu účastníků, kteří tak mají možnost maximálně využít individuálních rad pro zlepšení svého vystupování.

Reference účastníků: „Z kurzu jsem byla nadšená, jednoznačně splnilo mé očekávání.“ Edita

Inspirosnídaně na téma Spolupráce žen s Rostyou G. Smith

Mottem Rosti i našeho setkání bylo: „Mnoho získáme pokud budeme spolupracovat, a mnoho ztratíme pokud nebudeme“. Řeč byla nejen o Minervě 21 a zkušenostech ze slaďování rodinného a pracovního světa, ale byl také prostor na tradiční představení každé z účastnic. Další networking se zajímavým hostem chystáme na prosinec.

Beseda pro rodiče s dětmi s Krkavčí matkou – Veronikou Hurdovou

V Baby Office s radostí organizujeme také besedy se zajímavými hosty pro rodiče s malými dětmi. V tomto týdnu u nás už po několikáte byla Krkavčí matka alias Veronika Hurdova, tentokrát se mluvilo na nezvyklé téma smrti – občas jsme si poplakaly, ale i zasmály 🙂 Děkujeme Veronice i Prevence dětem za poskytnutí prostor. 

Budeme moc rády za vaše tipy na další zajímavé hosty, které byste u nás chtěly potkat – pište na petra.kotatkova@babyoffice.cz – předem děkujeme!

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě