Ohlédnutí za letními akcemi

Těsně před začátkem léta jsme se již podruhé účastnili „na křídlech“ Albatrosu holešovického veletrhu Svět knihy. Jsme moc rádi, že se dětský koutek s doprovodným programem a hlídáním dětí  stal tradiční službou Albatrosu pro rodiče. Mohou si tak v klidu užít kávu či nákupy.

Na závěr května jsme pro vás na Ratolest festu na Náplavce připravili Dětskou zónu Chupa Chups včetně pumptrackové zóny – v horkém dni jsme dětem i maminkám rádi poskytli stín našeho relaxačního koutku a starší děti zabavili tvůrčí dílnou, hodem na cíl či jízdou zručnosti.

Na třetím ročníku festivalu Praha pije víno jsme pro děti návštěvníků připravili v dětském koutku speciální tvůrčí dílnu na téma Karel IV.

A červen? To byl pro nás zatím letos nejaktivnější měsíc! Stihli jsme pro vás připravit dětský koutek v cíli Avon pochodu na Štvanici, kde se organizátoři letos prvně rozhodli poskytnout zázemí i těm nejmladším účastníkům pochodu. To se podařilo též díky podpoře švédské značky Didrikson 1913, která zároveň vybavila lektory Baby Office pohodlným, krásným a funkčním oblečením.

Na Pikniku v Botanické zahradě v Pražské Troji jste mohli navštívit náš dětský koutek s tvůrčí dílnou  a zpíváním. Zasloužená relaxace pro malé i velké účastníky pochodu Eurorando 2016.

Na festivalu United Islands jsme na Kampě připravili Kubíkův dětský koutek se super medvědími soutěžemi a na prvním ročníku Festivalu Metronome jsme vyrobili úžasnou raketu.

Ten samý víkend jsme stihli také akci Pojď ven s maminkou, kde dětský koutek Rossmánek nabízel zázemí pro kojící maminky, sportovní soutěže pro děti i širokou nabídku ochutnávek produktů společnosti Rosmmann. Mňam 🙂

Teď již běží dětem prázdniny, které jsme 2. července zahájili na festivalu Mezi kopci u Jablonecké přehrady.  Zažili jsme zde skvělou atmosféru, ale také velkou smršť deště a vichru, kterou pořadatelé profesionálně zvládli, a po přestávce se jelo dál. Zajímá-li vás, jak se takový festival připravuje, přečtěte si rozhovor s organizátorem tohoto festivalu Josefem Vokálem.

Sdílejte ...


Komentáře

Okomentuje příspěvek