603 564 243
EN
Menu

Ohlédnutí za letními akcemi

Těsně před začátkem léta jsme se již podruhé účastnili „na křídlech“ Albatrosu holešovického veletrhu Svět knihy. Jsme moc rádi, že se dětský koutek s doprovodným programem a hlídáním dětí  stal tradiční službou Albatrosu pro rodiče. Mohou si tak v klidu užít kávu či nákupy.

Na závěr května jsme pro vás na Ratolest festu na Náplavce připravili Dětskou zónu Chupa Chups včetně pumptrackové zóny – v horkém dni jsme dětem i maminkám rádi poskytli stín našeho relaxačního koutku a starší děti zabavili tvůrčí dílnou, hodem na cíl či jízdou zručnosti.

Na třetím ročníku festivalu Praha pije víno jsme pro děti návštěvníků připravili v dětském koutku speciální tvůrčí dílnu na téma Karel IV.

A červen? To byl pro nás zatím letos nejaktivnější měsíc! Stihli jsme pro vás připravit dětský koutek v cíli Avon pochodu na Štvanici, kde se organizátoři letos prvně rozhodli poskytnout zázemí i těm nejmladším účastníkům pochodu. To se podařilo též díky podpoře švédské značky Didrikson 1913, která zároveň vybavila lektory Baby Office pohodlným, krásným a funkčním oblečením.

Na Pikniku v Botanické zahradě v Pražské Troji jste mohli navštívit náš dětský koutek s tvůrčí dílnou  a zpíváním. Zasloužená relaxace pro malé i velké účastníky pochodu Eurorando 2016.

Na festivalu United Islands jsme na Kampě připravili Kubíkův dětský koutek se super medvědími soutěžemi a na prvním ročníku Festivalu Metronome jsme vyrobili úžasnou raketu.

Ten samý víkend jsme stihli také akci Pojď ven s maminkou, kde dětský koutek Rossmánek nabízel zázemí pro kojící maminky, sportovní soutěže pro děti i širokou nabídku ochutnávek produktů společnosti Rosmmann. Mňam 🙂

Teď již běží dětem prázdniny, které jsme 2. července zahájili na festivalu Mezi kopci u Jablonecké přehrady.  Zažili jsme zde skvělou atmosféru, ale také velkou smršť deště a vichru, kterou pořadatelé profesionálně zvládli, a po přestávce se jelo dál. Zajímá-li vás, jak se takový festival připravuje, přečtěte si rozhovor s organizátorem tohoto festivalu Josefem Vokálem.

Komentáře