0
Menu

Ohlédnutí za březnovými akcemi

Březen byl doslova nabitý akcemi, kterých jsme se účastnili s naším mobilním dětským koutkem. Ať už to byly akce tradiční, kterých se účastníme opakovaně, nebo letošní novinky. 

Již 2. rokem jsme se díky podpoře společnosti ROSSMANN účastnili holešovického veletrhu FESTIVAL EVOLUTION, kde jsme vytvořili zázemí pro kojení a přebalování miminek a dětský herní koutek s hlídáním dětí zdarma. V duchu ekologického zaměření festivalu byly vedeny dětské aktivity včetně tvoření z ekologické stavebnice Play Mais. 

EQUAL PAY DAY nabídl již 4. rokem hlídání hostům konference a mentoringu. Jednalo se o dva dny plné příběhů, inspirace a vzdělávání. Páteční „pracovně zážitková“ konference letos hostila spíkry ze 7 zemí světa a na sobotním mentoringu se ženy potkaly u kulatých stolů s úspěšnými profesionálkami z různých oborů, firem i podnikatelského prostředí na zvolené téma. 

Nově jsme se letos zapojili do projektu NOVÉ ŠANCE od Aperio – Společnost pro zdravé rodičovství a již několikátý víkend připravujeme program pro děti účastnic – tvoříme, soutěžíme, hrajeme si.

Úspěšně jsme absolvovali akci HAMI – SPOKOJENÉ BŘÍŠKO, kde jsme asistovali maminkám s těmi nejmladšími drobečky a vytvořili zázemí během přednášek o psychomotorickém vývoji a cvičení s batolaty. Podívejte se na ukázky, videa a fotonávody

Duben 2017

Hana Krejčí

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě