0
Menu

Ohlédnutí za akcemi v dubnu

Děkujeme všem našim partnerům, že myslí na rodiče s dětmi a díky nim je čím dále více akcí, kde mohou trávit rodiny svůj společný čas. S mobilními dětskými koutky jsme se v dubnu stali součástí těchto zajímavých akcí:

První ročník úžasného dětského festivalu Mini proběhl v Pelleově vile na Praze 6 a nesl se v duchu hravého designu. My jsme zajišťovali dětský koutek a hlídání dětí. Vystavované produkty podtrhlo noblesní prostředí této krásné vily. Návštěvníci mohli nakrmit oči i duši a navštívit pestrý doprovodný program včetně módní přehlídky. Zajímají-li vás novinky ze světa designu pro děti, doporučujeme sledovat facebookové stránky festivalu, kde stále přibývají nové tipy.

Navštívili jsme také příjemnou akci Sweet Preweet Market, kde jsme měli tu čest zapůjčit dětské vybavení. Máme radost, že se dobře rozjel tento prodejní festival českých a slovenských značek (nejen) pro malé „prevíty“ a to již na tradičním místě Radlické kulturní sportovny. Kdo navštívil, mohl si vybrat od oblečků, přes hračky až po šperky. Již dnes se těšíme na předvánoční termín.

Na kosmetickém veletrhu Interbeauty Prague realizaci dětského a kojicího koutku zaštítil portál Žena v autě. Díky nim jste mohli pro sebe i své děti vyhrát mnoho zajímavých dárků, zjistit novinky z bezpečného cestování nebo osobně vyzkoušet posezení ve Škoda Yeti, který nám dělal společnost v krásné rudé barvě.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě